Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Alt hangszínből lehet valaha...

Alt hangszínből lehet valaha magas?

Figyelt kérdés

Nő létemre alt hangom van, ez régebben nem is zavart, sőt kifejezetten egyedinek tartottam mivel nők között nem túl gyakori, de lassan kezdem megutálni. Sok dal ami tetszik egyszerűen túl magas és nem bírom kiénekelni, pedig olyan szívesen énekelném őket de nem megy. 2 évig jártam tanárhoz, de eléggé ellustultam és mivel eredményét nem láttam abbahagytam. Tudom türelmetlen vagyok, de eléggé meguntam az állandó skálázást. Lehet valaha magas hangom? Vagyis magasabb.. Kezdjek el újra énektanárhoz járni? Más módja nincs a tanulásnak?


Köszi a válaszokat.


2010. szept. 10. 21:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Minden hang rezgés. A rezgések időbeli sűrűsége határozza meg a hang magasságát. Gyorsabb rezgés magasabb, lassúbb rezgés mélyebb hangot eredményez.

Ez tény. De szerintem egy tanár nem árt, mert lehet, hogy van más módja a tanulásnak de azért jobb ha valaki odafigyel a hangképzésedre.

2010. szept. 11. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!