Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szeretnék menni Iron Maiden...

Szeretnék menni Iron Maiden koncertre, de egyedül lennék. Megér? Milyen egyedül koncertre menni?

Figyelt kérdés

Nem Budapesti vagyok, kb két óra kocsival az út, szóval nem is az van, hogy csak úgy kiruccanok. Nagyon szeretem a Maident de a barátaim közül senki nem hallgatja, tesóm igen, de ő nem akar jönni.

Én szeretnék, de nem tudom egyedül milyen lenne, sosem voltam még ilyen nagy koncerten, nem is vagyok ismerős ott, hogy mi hogy van.


Ti elmennétek egyedül?



2022. febr. 26. 18:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne mennék, voltam már egyedül koncerten és jó élmény volt ugyan úgy.

Ja Iron Maiden engem is érdekelne, de már vettem másra jegyet.

Annyi jó koncertet ígérnek most nyárra hogy most azért meg kell gondolni.

2022. febr. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Simán elmennék.

Bazz, egy élmény még így is.

2022. febr. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Vettem már jegyet:))
2022. febr. 26. 21:05
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül is érdemes.
2022. febr. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Ramiz ***** válasza:
100%
Persze, menj csak, én is voltam már egyedül koncerten, ez nekem nem lenne akadály.
2022. febr. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én egyedül még jobban is szeretek koncertre járni, sokkal lazább az ember. Szerintem biztos jól fogod érezni magad :)
2022. márc. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Simán jöhetsz egyedül.Hidd el,nem fogsz csalódni.Volt szerencsém nem egyszer látni élőben őket,és valami elképesztő! Most jársz először koncerteken? Hány éves vagy?
2022. máj. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!