Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen egyedül koncertre menni?

Milyen egyedül koncertre menni?

Figyelt kérdés

A Papp László arénában lesz egy koncert januárban amire elmennék, de nincs kivel.

Valószínű, hogy veszek jegyet, de inkább ülőhelyet, ha már nem lesz kivel mennem.

Van más is aki egyedül jár? Elmondaná milyen?



2019. nov. 24. 16:30
 1/8 A kérdező kommentje:

És kocsival mennék kb 2 órás út.

20/F

2019. nov. 24. 16:36
 2/8 anonim ***** válasza:
Milyen koncert?
2019. nov. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Sabaton


[link]

2019. nov. 24. 17:43
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem Sabaton koncertre nem érdemes ülőhelyet venni csakis állót még ha egyedül is megy az ember. Amúgy a koncertnek biztos van facebook eseménye ha nem szeretnél egyedül menni akkor lehet, hogy ott lehet érdeklődni. Amúgy Sabatonra én is szívesen mennék csak sajnos nem tudom, hogy alakul a munkabeosztásom.
2019. nov. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Én ülve is szívesen hallgatom, főleg, hogy előtte még lesz 2 másik együttes.

18:00-tól 23:00-ig meg főleg.

Beosztásomat én sem tudom, de majd szabadságot veszek ki vagy kamu táppénz :D

2019. nov. 24. 17:57
 6/8 anonim ***** válasza:

Sabaton nekem is listán van.

Én csináltam már olyat párszor, hogy kiírtam az eseményhez olyasmit, hogy "Ki az, aki azért gondolkodik, mert nincs kivel mennie?" - akkor jelentkeztek páran, és összeverődtünk. Ha megvagytok vehettek egymás mellé ülőjegyet.

Vagy - mivel a metálosok jó arcok - egy piálósabb szimpatikus társasághoz menj oda az arénánál, és nyomd velük. (Persze ilyenkor még fontos szempont, hogy kiemelt álló vagy sima álló jegyük van-e).

2019. nov. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát egymás mellé ülőhely már nincs, de néha megjelenik egy-egy szabad amikor visszamondják.
2019. nov. 27. 10:22
 8/8 A kérdező kommentje:
Kiírom majd az eseményhez szerintem.
2019. nov. 27. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!