Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Teljesen kezdőként mennyi idő...

Teljesen kezdőként mennyi idő alatt lehet megtanulni kb ilyen szinten zongorázni?

Figyelt kérdés

[link]


Tudom hogy ez nagyon változó,és sok függ attól kinek mennyire van hozzá érzéke meg szorgalma, de ilyen szintre pár év alatt el lehet jutni vagy ez nagyon magas szint?

Mert már régóta szeretnék zongorát tanulni de eddig nem volt nagyon lehetőségem hozzá és most 25 évesen szeretném elkezdeni. (Persze tisztába vagyok vele hogy nem leszek zongora művész, első sorban saját magam szórakoztatására csinálnám)



2022. márc. 8. 09:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
4-5-6 év szerintem biztos kell hozzá.
2022. márc. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én 7 éve tanulok, sosem voltam szorgalmas, a gyakorlás rengetegszer kimaradt. És most is azt mondanám, hogy nem lenne kisfalat megtanulni, illetve időbe telne, de képes lennék rá. Szóval egyén függő, de minimum 5 évet mondanék.
2022. márc. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
63%

Szerencséd van, mert nem túl bonyolultak a harmóniák ebben a darabban. Viszont egy kottára szükséged lesz, így ilyen tutorial alapján neki se állj, mert semmit sem fogsz értni. És a zenét azért érteni is kell.

Ha megtanulod becsületesen az alapokat, 1-2 év, utána belevághatsz a tanulásába, hajrá! (zenész vagyok)

2022. márc. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2022. márc. 9. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!