Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményed erről a...

Mi a véleményed erről a zenéről? Milyen érzelmeket vált ki belőled?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=zYwCmcB0XMw

Meg itt egy feldolgozása is, ami szerintem nagyon jó:D

https://www.youtube.com/watch?v=-V-PCqQNJ58


2022. márc. 26. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Magamtól nem hallgatnám, de nem is zavar, el tudnám hallgatni a háttérben. Nem a világom az ilyesfajta indie pop/rock, részben azért, mert, ahogy az angol mondaná, "nem csinál velem semmit"; annyira lágy és laza, hogy szinte nincs is jelem, így túl erős érzelmi reakcióm sincs rá. Amúgy azt mondanám rá, hogy keserédes, nosztalgikus hangulata van, némi kisvárosi lecsúszottság beütéssel. Ha tetszene a dal annyira, hogy komolyan hasson rám érzelmileg, akkor valszeg olyasmi érzést váltana ki belőlem, mint Ethel Cain-től a Crush.
2022. márc. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hogy a francba nem találkoztam még ezzel a számmal, nem is értem. Pedig hasonló stílust hallgatok a Spotify-on napi szinten. Jó kis dal, full retro hangulatú, kellemes nosztalgikus érzéseket ébreszt bennem. Az elektromos gitár a tremolo effekttel pedig rohadt jól szól. Hasonló stílusban játszok én is, teljesen ez a hangszerelés az ideálom.
2022. márc. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
:D:D igen, vannak emberek, akiket borzasztóan megfog valamiért ez a dal. A kérdéssel bújtatott célom volt az is, hogy többen megismerjék.
2022. márc. 26. 19:15
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem az ilyen zenéket, de ez valahogyan nem jön be. Persze nincs baj azzal, ha valaki szereti.
2022. márc. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!