Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Rendeltem egy gitárt a barátom...

Rendeltem egy gitárt a barátom szülinapjára, aki bal kezes. Ugye a gitárt bármelyik kézzel lehet használni?:,)

Figyelt kérdés
2022. ápr. 3. 15:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Bármelyik kézzel lehet használni, legfeljebb máshogy szól majd. A balkezeseknek két lehetőségük van: megtanulják a jobbkezes használatot a jobbkezes gitáron, vagy balkezes gitárt vesznek, mert olyan is van. (Nem találkoztál velük miközben a szimpatikus gitárt kiválasztottad?)
2022. ápr. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt elkúrtad, mert nem lehet bármilyen gitárt bármelyik kézzel használni.
2022. ápr. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%

Na-na..

[link]

Nyitóképen két akusztikus gitár.

Totál szimmetrikus, kedved szerint használhatod.. (Áthúrozva)

2022. ápr. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
32%

Aki gitározik, annak nem egy "akármilyen" gitár kell, hanem konkrét elképzelése van róla, hogy milyet szeretne. Még ha jobbkezes is lenne az illető, most hatalmasat zuhannál akkor is a szemében, hogy kap tőled egy sokba kerülő és teljesen haszontalan ajándékot, amihez jó képet kell vágnia, különben megsértődsz.

Vannak akusztikus gitárok, amiket egy balkezesnek csak át kell húrozni, viszont vannak, amelyek nem teljesen szimmetrikusak. A villanyosok meg aztán főleg hülyén néznek ki fejjel lefelé, egy tremolókart nem is lehet úgy használni, meg a mindenféle bizgentyűk se állnak kézre.

2022. ápr. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Brácsázik is, hobby szinten kezdene gitározni. Azért gondolom csak nem akkora dolog áthúrozni a gitárt, mint megvenni:,)
2022. ápr. 3. 20:43
 6/9 anonim ***** válasza:
49%
Nana, úgylátom az itt hozzászólók szerint elcseszted. Nem értek egyet velük. Kicsit sem. Nemtudom milyen viszonyba vagy az illetővel barát barát, vagy párkapcsolat. De abban biztos vagyok, hogy imádni fogja, bármilyen is. Mert tőled van. Mondom ezt úgy, hogy gitárb*zivagyok és van itthon 5db. De tudom azt, hogy ha a legjobb barátomtól/páromtól kapnék egy gitárt, az lenne a kedvencem.
2022. ápr. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6/6 Köszönöm, kurvára megnyugodtam😮‍💨 Kapcsolatban vagyunk, s biztos vagyok benne, hogy nagggyon örülne neki, csak megijedtem, hogy ő balkezes, s így majd nem lesz jó egy sima klasszikus gitár
2022. ápr. 4. 19:51
 8/9 anonim válasza:
0%
Anal
2022. júl. 4. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na, használja rendszeresen? Vagy másikat vett magának?
2022. júl. 4. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!