Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Vlki elmagyarázná, hogy mit...

Vlki elmagyarázná, hogy mit jelent ez a "regisztrációs jegy" ? Sosem vásároltam még online jegyet, erre meg azt írja, hogy 0 forint. Ezt hogyan kell érteni ?

Figyelt kérdés

Mindenképpen szeretnék jegyet venni és a helyszínen szerintem addigra biztos nem lesz már jegy, úgyhogy rá vagyok utalva az online vásárlásra! :D

De ez a regisztrációs jegy számomra teljesen ismeretlen és érthetetlen.

Hogyan tud ingyen lenni, ha elővételben x ezer helyszínen meg plusz egy ezres...

És mit kell ezzel csinalni ?

Név, tel.szám, lakcím, email, ezeket meg kell adni, 2db jegyről lenne szó egyébként, amit enged is, de aztán mi történik ?

Végig mentem a protokollon és nem történt semmi.

Se egy visszaigazoló e-mail, se SMS se semmi.


Mindenképpen megveszem a jegyet, mert el akarunk menni, de erről valaki tud valamit mondani, hogy hogyan működik és minek kéne történnie ha végig zongoráztuk a lépéseket ?

Köszönöm! :)



2022. ápr. 14. 12:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Valami olyasmit tudok elképzelni, mint egy sorszámhúzás vagy elővétel. Foglalsz egy "helyet" a jegyvételhez, mert például az is korlátozott darabszámú. Ezzel a módszerrel a forgalmat szét lehet húzni egy hosszú időszakra, mivel ha adott időponthoz lenne kötve a vásárlás kezdete, akkor egyszerre sok látogató rohama miatt az oldal össze fog omlani. Viszont ha előtte mondjuk X héten át lehet regisztrációs jegyet venni, akkor végül az vásárolhatja meg a tényleges jegyet, aki már előre regisztrált.


De ez csak ötlet, mert nem írtál konkrétumot, esetleg az adott értékesítő oldalán, ÁSZF-ében, FAQ-ban vagy hasonló menüjében leírják mi az.

2022. ápr. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
mondjuk leírhatnád, hogy milyen rendezvényről van szó.... és hogy hol kukkanthatnánk rá ...
2022. ápr. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!