Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kit preferáltok Taylor Swift...

Kit preferáltok Taylor Swift és Ariana Grande közül az alábbi szempontok szerint?

Figyelt kérdés

Melyiküknek szeretitek jobban a zenéit, hangját, külsejét, személyiségét, egyéb tevékenységeit? Továbbá szerintetek van rá esély, hogy kollaborálnak?


Nálam:


zene: nem tudok dönteni

hang: Ariana

külső: Ariana

személyiség: Taylor

egyéb tevékenység: Taylor



2022. ápr. 14. 14:31
 1/4 anonim ***** válasza:
96%

Taylor Swift szerintem sokoldalúbb, Ariana jobb képeségekkel rendelkezik.

Számomra inkább az előbbi, mert azért utazott country műfajban is, meg kicsit indie zene felé is.

2022. ápr. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%

Én a hang kivételével minden kategóriában Taylort preferálom, sokkal szimpatikusabb mint Ariana.


Szerintem nincs sok esély arra, hogy kollaboráljanak a közeljövőben.

2022. ápr. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
93%
Taylor Swift
2022. ápr. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
97%

Zene: őszintén szólva mindkettőnek van 1-2 dala amelyik bejön és szoktam hallgatni, de a munkásságuk nagyobbik részéért egyikőjük esetében se vagyok oda.

Hang: Swiftnek kevésbé karakteres a hangja, cserébe természetesebbnek tűnik mint Grandéé. Legyen döntetlen.

Külső: Taylor Swift elegánsabb, nőiesebb, természetesebb, Ariana Grande túlságosan mű, viszont ő meg sokkal inkább vonzó szexuálisan, dugni tuti vele dugnék ha választani kéne. Viszont kiemelkedően szépnek egyikőjüket sem tartom.

Személyiség: egyértelműen Taylor Swift.

Egyéb: ez mit takar pontosan? Filmezés, jótékonykodás, dalszerzés, modellkedés, felnőtt tartalmak, vagy mire utal ez a kategória? Amúgy annyira egyiküket sem követem, azt tudom hogy Arianának volt pár bicskanyitogató húzása, a pasiját meg mindkettő naponta cserélgeti. Itt inkább nem nyilatkoznék, vagy ha mindenképpen, akkor legyen Swift.

2022. ápr. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!