Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Rockerek! Miért utáljátok az...

Rockerek! Miért utáljátok az ABBA-t?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 15. 18:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem utálom őket, de nem is hallgatom elvégre ha nem tetszik miért hallgassam?

Amúgy megint akkor jönnek a rockeres kérdések?!

2022. ápr. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Nem utáljuk.
2022. ápr. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Nem vagyok rocker, de utálom az ABBA-t. Leginkább azért, mert tipikus slágergyárosok, akik semmi személyeset nem közvetítettek, csak ontották magukból a tingli-tangli dalocskákat.
2022. ápr. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%
Utálni nem utálom. Az abba egy kiváló iparosmunka, és semmi több. Jó zeneszerzés, hibátlan ének, profi menedzsment, nulla személyes indíttatás és művészi plusz. Utálni nincs miért, mert sokaknak örömet okoz, és valakinek ezt a melót is el kellett végezni, de nekem szeretni sem megy. Ennyi.
2022. ápr. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%

Én szeretem az ABBA-t, bár nem vagyok rocker, de a válasz szerintem magától értetődik: nem biztos hogy utálják, egyszerűen csak nem érdekli Őket, nem azt hallgatják, hiszen teljesen más műfaj! Ők a rockot szeretik, az ABBA viszont nem rockegyüttes volt, ennyire egyszerű!

#3-as, azért mert Te nem szereted ezeket a “tingli-tangli dalocskákat”, még nem kell leszólni, a Te dolgod, valaki viszont szereti!

2022. ápr. 17. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%
Keress rá a The Night Flight Orchestra-ra. Zeneileg hasonló, mint az ABBA, pedig death metal zenészek játszanak benne.
2022. ápr. 19. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem vagyok rocker, de utálom az ABBA-t. Leginkább azért, mert tipikus slágergyárosok, akik semmi személyeset nem közvetítettek, csak ontották magukból a tingli-tangli dalocskákat.


3-as: ennek azért fuss neki még egyszer!

ad.1. Nem slágergyárosok, jót alkottak, amiből sláger lett.

ad.2. tingli-tangli dalocskák, mi? Ezekből a tingli-tangli dalocskákból összedobált albumok eladott példányszámát csak a Beatles és A Király (nem Zámbó Jimmyre gondoltam) múlta felül.

febr. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
44%

https://www.youtube.com/watch?v=3FsVeMz1F5c


Nyilván véletlenül nézték meg ezt a tingli-tangli dalocskát is 18millióan.

febr. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
44%

Elnézést, csak 18millióan ...


https://www.youtube.com/watch?v=cvChjHcABPA&pp=ygUIYWJiYSBzb..

Ezt 87 millióan nézték.

febr. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Sosem vitattam, hogy az ABBA (népszerű) 😀

Na és? Orbán is az 🤣

Ezzel nem cafoltál meg.


Nekem az a bajom velük, hogy nem mondanak semmi személyeset a dalaik... Ez a legrosszabb bennük... Hogy érzem, hogy kizárólag az volt a cél, hogy népszerű cuccot hozzanak össze, és semmi más.

febr. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!