Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik a legjobb és a legrossz...

Melyik a legjobb és a legrosszabb K-pop kiadó?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 15. 20:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom a cégekre gondolsz..

Nyilván nincs olyan hogy legjobb-legrosszabb, mind csinál jó és rossz dolgokat is... Az hogy valaki melyikeket szereti jobban, egyéni preferencia kérdése is szerintem.

Én például legkevésbé a Cube-t kedvelem az általad felsorolt 3 közül, de van a kisebbek között is jó pár amit nem szeretek valami miatt.

Leginkább e 3 közül a Jyp, kizárásos alapon, bár velük is vannak gondjaim😅

2022. ápr. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Hát, úgy az összes Koreában lévő ilyen lemezkiadóra gondoltam, csak most hirtelen ez a három jutott így eszembe.


A legrosszabb lemezkiadónál olvastam egy olyan cikket, hogy a YG eddig bátran pályázatot volna erre a címre, de most Soojin kirúgása miatt lehet, hogy a Cube-nak kéne ezt kapni.

Meg van még az SM Entertainment, Big Hit Entertainment(HYBE Corporation), FNC Entertainment, Pledis Entertainment, stb.

2022. ápr. 15. 21:44
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Cube nálam mindent visz😅 Soonin csak az utolsó csepp volt a pohárban, ott volt már Hyuna ès Dawn esete, CLC "csodálatos" mendzselése (de rosszul néz ki ez a szó-), stb. Csak arra vagyok kíváncsi, hogy hogyhogy még mindig vannak gyakornokok náluk??
2022. ápr. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én igazából magát a kiadót nem követem ennyire, persze hallok dolgokat, de mivel én az SF9-t nagyon szeretem, az FNC-t konkrétan felrobbantanám. Nem nagyon látom, hogy promotálnák őket, pedig lehetne sokkal nagyobb sikerük is. :(
2022. ápr. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ya, az FNC is megéri a pénzét😭🔥
2022. ápr. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
4-es vagyok, hát meg :( Az F1Harmony jól megy, de pl. az SF9 sok esetben még egy angol feliratot sem kap a videóihoz, így azért nemzetközi szinten elég nehéz rajongókat szerezni. Vlive-en fent vagyok, volt már téma :( most is Youngbinről kitettek egy közel 20 perces videót, koreai felirattal. Köszi. Nyilván a koreai Fantasy érti, nem neki kell a felirat...
2022. ápr. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Legrosszabbnak szerintem sokan egyértelműen a Cube-ot mondják. Van is rá ok, mivelha vissza tekintünk akár 2021-re akkor is ugye kirúgták Soojin-t a (G)i-dle-ből. Pedig biztos híresek lettek volna. Akár csak a Momaland, vagy a CLC. Én nem tudom mit csinálnak ott de az biztos hogy kevés jót.


Legjobbnak pedig a Pnation-t mondanám. Úgy gondolom hogy végre van egy kiadó ami jól bánik az idoljaival. Nyilván a gyakornokság itt sem olyan könnyű. Meg nyilván mikor cb lesz nem biztos hogy lesz időd 1-2 órát aludni. De ez még viszonylag elfogadható. Vannak ettől sokkal durvább dolgok amiket más kiadók az idolokkal tesznek.

2022. máj. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Momoland nem Cube szerencsére, bár az ő cégük sem jó...


Pnationnal nekem az az egy problémám van, hogy eddig egy általuk kiadott zenét sem bírtam élvezettel végighallgatni, nagyon nem stílusom. Ebből következően nem is követek senkit onnan-->nem ismerem a céget. Bár már én is hallottam hogy egész jól bánnak az idoljaikkal.


#1/3/5 voltam

2022. máj. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
#6 Mondjuk Vlive-ra nem nagyon láttam még eredeti angol feliratokat, szinte mindig fanok által készítetteket látok. De a YouTube-ra azért illene a cégnek feltölteni minimum angol feliratokat, sokkal kisebb cégek rakják fel a csapataik MV-it 5-6 különböző nyelvű felirattal...
2022. máj. 17. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
6-os vagyok. Pontosan. Egy koreai Fantasy mondta, hogy talán nem is baj, mert legalább van magánéletük, nem úgy, mint egy stray kidsnek, mert ugye ők folyamatosan, mindig, mindenhol jelen vannak. Bubble, Vlive, YT, Twitter, Insta, Tik-tok, 2 kids room, ilyen vlog, olyan vlog, tényleg alig van idejük. Mert nyilván nem elvárható, hogy az idolok minden nyelvet beszéljenek, de az sem, hogy mindenki tanuljon meg koreaiul, aki szeretné érteni, mit mondanak. Egy angol sub 2022-ben nem lenne nagy szám...
2022. máj. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!