Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek Olivia Rodrigo...

Szerintetek Olivia Rodrigo lesz olyan ikonikus, mint pl. Taylor Swift vagy Ariana Grande?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy mostanában ő folyik a csapból is, de azért akik nem kifejezetten követik a popzene eseményeit, egyáltalán nem biztos, hogy ismerik, míg mondjuk egy Rihannáról vagy Katy Perryről, akármennyire is próbálod elzárni magad az ipartól, akkor is tuti biztos, hogy hallottál már. Az a kérdésem, hogy vajon is ő el fog-e jutni erre a szintre vagy szépen lassan eltűnik...

2022. ápr. 26. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:
22%
Nem hiszem
2022. ápr. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
26%

Manapság az “egynyári híresség” jelenség gyakori. Azért, mert egyre többen akarnak sztárocskák lenni.

A mai popzene újszerű zenei elemeket már nem is nagyon tartalmaz. Az a bevett, hogy minden évben bedobnak a képben egy régebbi, ‘70 ‘80, ‘90-es, 2000-res évekbeli hangzásvilágot, amit műanyagba öntenek, hozzáigazítanak egy komplett trendet, ami a befolyásolható tinik és a pórázon rángatható divatmajmok számára is eladható, keresnek hozzá egy feltörekvő celebet, aki a tökéletes címerállatuk lesz egy aktuális “korszakhoz”, és már el is adták a “cuccot”.

Ez az Olivia Rodrigo egy kis elkényeztetett, gazdag Disney hercegnő, akinek lehet, van pár jó ötlete, amivel az önértékelési zavarokkal és tiszavirág életű szerelmekkel és az ebből fakadó szakításokkal küzdő tinédzsereknek tud imponálni.

Viszont erős túlzás, hogy tud énekelni, mert NEM. Ezt már talán egyszer leírtam itt, de a magas hangoknál úgy eltorzul az arca, mintha citromba harapás közben próbálna röhögni. Az énektanára nagyon elszúrhatta a hangját. Olyan mechanizmusokat alkalmaz, amiket nem csak hallgatni, de nézni is fájdalmas.

Eladható a jelenlegi imidzse, mert retros, punkos cuccokba öltöztetik, amivel sok pózerke képes azonosulni, azt mondja magáról, hogy szeret vintage üzletekben vásárolni, szereti a ‘80-as évek rockzenéjét, de meg lehet nézni, tavaly óta mennyit változott. …Hát… erős a gyanú, hogy ez az egész csak egy ügyes, ráaggatott marketingfogás volt, amit ezalatt a szemhunyásnyi idő alatt arra használt, hogy felfigyeljenek rá, és minden felületen az ő képe virítson.

Mostanára ugyanolyan cs*cskidobós műringyó lett, mint a kortársai, pedig elméletileg “nem akar olyan lenni, mint a többi híresség”. Kiskorúként (19, ergo, Amerikában még az) félmeztelenül, erősen megkérdőjelezhető pozíciókban illegeti magát, mint a többi vértucat, halfejűvé plasztikázott popringyó. Ebben pedig semmi ikonikusat nem látok.

Figyeljetek, szerintem a következő albumában már sehol nem lesz jelen a “vájtúkéj” meg a “gumi-grunge” trend, amivel oly’ ügyesen felfuttatták.

2022. ápr. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
59%
Ahhoz képest hogy "ő folyik a csapból is", halvány lila sóhajom nincs ki ez, nevét se hallottam soha, pedig (habár akaratomon kívül) elég sokat hallgatom a modernebb zenéket, Grande meg Taylor Swift pl. már unásig ismertek számomra (ahogy Dua Lipa vagy Camilla Cabello is a könyökömön jön ki például). Szerintem ez önmagában megválaszolja a kérdést. Nem lesz.
2022. ápr. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
40%
Remélem nem. Ki nem állhatom a csajt. Tehetsége 0 számomra. Bár Taylor-t és Ariana-t sem szeretem annyira, ők tényleg ikonok, ez az Olivia elbújhat mellettük. Rihanna-val meg Katy-vel nem is említeném egy lapon. Attól még nem lesz menő hogy szerinte “őrült” klippeket csinál és csúnyán beszél. Ez inkább szánalmas. Kicsit hasonlít Miley-ra, ő is meztelenre vetkőzött hogy levakarja magáról Hannah Montana-t.
2022. máj. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!