Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Jártatok már egyedül metál...

Jártatok már egyedül metál koncerten?

Figyelt kérdés

Nem szeretek magamban tömegbe menni.De nincs társaságom

Úgy is élvezhető?



2022. ápr. 27. 18:15
1 2
 11/13 ZorPrime ***** válasza:
100%
99%-ban egyedül megyek metalbulikra. Ez mondjuk azért sem okoz problémát, mert piszok sok arcot ismerek, akik az általam kedvelt bandák koncertjein rendre előfordulnak. Amúgy ne aggódj, ebben a közegben remekül lehet spanolni, haverkodni, szóval nem para.
2023. márc. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
100%
Én szinte mindig egyedül megyek. Bármilyen koncertre hívok bárkit elsőre mindig rávágják hogy "persze, ott a helyünk", aztán ahogy telik-múlik az idő ilyen-olyan indokkal visszalépnek, úgyhogy én már nem szaladok utánuk. Ha szereted a fellépőket, akkor is bőven megéri elmenni akár egyedül is.
2023. márc. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat így utólag, illetve a jó tanácsokat! Azóta sok koncerten voltam egyedül és tényleg nem a társaságot figyeli ilyenkor igazán az ember hanem a bandát és tök királyul le is spanoltam egy csomó új arccal
2023. ápr. 11. 19:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!