Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik rocker együttes volt,sz...

Melyik rocker együttes volt,szép,hosszú hajjal?

Figyelt kérdés

Sajnos nem jut az eszembe a neve(mármint az együttesnek+Frontembernek),de annyit tudok,hogy egy "mezőről" jött le,kis madárkalitka is volt a klipben,rocker létére a csávónak gyönyörű tiszta hangja volt(nem hörgött,screamelt,csodálatos hangja volt) Hosszú fekete szövetkabát volt rajta),sajnos másra nem emlékszem)...


Nem death metal,sem deathcore,se black metal,remélem ez alapján tudtok segíteni,köszönöm szépen :)


Legyen szép estétek,jó éjszakát! [link]


Az énekes hangja nagyon hasonlított Nachladal Istvánéhoz,rengeteget keresgettem a "bandát" amit leírtam,de sehol semmi,pedig még a könyvjelzőim is között ott volt.


Ha jól emlékszem,akkor az énekes angolul énekelt,tiszta hangon. :)


Köszi szépen mindenkinek a segítséget.


Utánanéztem nem Eluveitie,szintén nem Wisdom,Leaves Eyes,Atrocity,szóval,Dalriada sem, fogalmam sincs...


Kb olyasmi kabátja volt,mint Kocsis Tibornak


A csajszinál volt azt hiszem fehér vagy fekete "esernyő"

De az 100%.hogy az énekes nem hörgött :)



#death metal #mi lehet az együttes neve #madárkalitka+fehér vagy fekete esernyő #tiszta hang,nem hörgés
2022. ápr. 30. 22:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nightwish?
2022. ápr. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha megmondanád pontosan hogy nézett ki a csajszi nagyot segíteni.

Azért olyan sok nincs belőlük, hogy ne lehetne megmondani melyik bandában van.

2022. ápr. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=zPonioDYnoY


Nighthwish,de a csávónak nem volt ekkora szakálla,én is utánanéztem minden bandának,de sehol sem találtam..

Pedig rengeteg metal együttest ismerek

Hátha majd valamikor rátalálok :)

2022. máj. 1. 00:04
 4/8 A kérdező kommentje:
2022. máj. 1. 08:14
 5/8 Tom Benko ***** válasza:
100%
Mellékes: a rockerek általában nem hörögnek, sikítanak, kárognak. Nagyrészt szép, tiszta hangjuk van.
2022. máj. 2. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igen 5.pontosan így van,vannak nagyon brutális bandákat ismerek(akik elég fiatalok)de úgy hörögnek,hogy az valami borzalom...

Dehát ez valakinek tetszik,hadd hallgassa őket :)

2022. máj. 2. 10:15
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Pedig egy nagyon hasznos technika, tanítják is manapják elég sok helyen.

Még 1 oktávval kicsúsztathatja a hangtartományt, meg eleve +1 kifejezési mód hanggal.

Hozzá kell szokni, mert szokatlan, senki nem úgy születik.

Meg sajna az emberek eléggé negatívan ítélik meg, ezért kialakulnak előítélek sztereotípiák olyan emberekben is akik fogékonyak lehetnének rá.

2022. máj. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Pontosan így van,ahogy mondod. :)

Nagyon gyakorolni kell a hörgést+screamet,senki sem úgy születik,de vannak olyan fiatal deathcore zenekarok,(énekesek) akik úgy hörögnek,hogy csak na :D

2022. máj. 2. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!