Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A metálosok jelentős része...

A metálosok jelentős része miért alkoholista, hosszú hajú,tetovált, züllött képű emberek?Tisztelet a kivételnek.

Figyelt kérdés

Én szeretem a metált, de utálom az alkoholt, nincs tetkóm és rövid a hajam. Fura lennék?

Miért divatos náluk a züllött kinézet?



2022. máj. 4. 21:01
1 2
 11/18 vmg ***** válasza:
91%
Elég sok kivételt ismerek, aki rövid hajú, nem alkoholista, soha nem drogozott és szereti a metál zenét, és ahogy előttem is írták manapság elég sok metál zenésznek rövid haja van.
2022. máj. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretem a metált, állandóan azt hallgatom. Alkoholt nagyon ritkán iszom, tetoválásom nincs, a munkakörömben amúgy sem néznék jó szemmel, a hajam azért hosszú csak, mert nő vagyok és legtöbbször világos, rózsaszín ruhákban járok, szóval semmi metálos kinézet. Mégis imádom ezt a zenei stílust.
2022. máj. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Tom Benko ***** válasza:
100%
Mert a jelentős részünk nem az. Ez csak egy sztereotípia, és mint ilyen, téves.
2022. máj. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
100%

Ez hulyeseg.

Metalt hallgatok, a hajam is hosszu, bar no vagyok (a hosszu haju ferfiak meg nagyon is bejonnek), es ha ugy jon ki, szeretek berugni (viszont nem kommersz vodkat es olcso sort iszom, nem dohanyzom es nem drogozom). Sok tetovalasom is van, de ettol meg nem vagyok zullott. Feketet hordok, de adok magamra, mindig rendezetten nezek ki, sminkelek, apolt vagyok, stb.

Ja, vannak eleg csoves alakok, de ha lemesz egy random szorakozohelyre, ott is ugyanannyit fogsz latni.

2022. máj. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
86%
Az nem züllés, hogy te meg ostobasággal szennyezed be a legszentebb szervedet, az agyadat? :P
2022. máj. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
91%

Egyedül a szemtetoválás az, aminek a hosszútávú egészségügyi hatásai még nem tisztázottak, de az átlagos tetoválásoknak nincsen negatív élettani hatása, ha steril körülmények között, hozzáértő ember készíti. Nem találsz olyan maradi orvost, aki tudományosan igazolná az előfeltételezéseidet.


Régen a hülyéket meg az eszkimók kitették egy jégtáblára megfagyni.:) Na, bumm.

Változik a világ, előre kéne menni, nem hátrafelé, ameddig lassacskán vissza nem mászunk a vízbe.

2022. máj. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Tom Benko ***** válasza:
25%
@16: Milyen ostobasággal?
2022. máj. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Így hozta a sors!
2023. júl. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!