Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Till Lindemann végig élőben...

Till Lindemann végig élőben szokott énekelni a koncerteken vagy playback-elni is szokott?

Figyelt kérdés

2022. máj. 18. 00:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szokott playbackelni, sajnos ahogy telik az idő, egyre sűrűbben.
2022. máj. 18. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Szokott, de ez nem csak annak köszönhető, hogy öregszik, hanem egyre komplikáltább, vokálisan megterhelő dalt adtak ki. Amíg régen Rammstein/Herzeleid/Engel típusú dalokat könnyen elénekelte (ekkoriban inkább az indulatosan kimondott szavakon, vontatottabb ritmuson volt a hangsúly), talán a Seemann volt ahol jobban küszködött. De később ugye mint mondták idősebb is lett, de szerintem egy Ich tu dir weh-t vagy a szóló projektből Home sweet Home-ot egyértelműen nem tudna koncerten, studió körülmények hiányában elénekelni, még régebben sem.
2022. máj. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
13%
Gagyi a rammstein, mondom ezt úgy, hogy régen nagyon imádtam az együttest. Ők átmennek már bullshit stílusba, nem beszélve a legutóbbi albumukról, meg, ha jól emlékszem kiadtak 3 számot is az időben, borzasztó, hogy mennyire le van butítva zeneileg.
2022. máj. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
10%
*Ők is átmennek már bullshit stílusba, nem beszélve a legutóbbi albumukról, meg, ha jól emlékszem kiadtak 3 számot is az utóbbi időben, borzasztó, hogy mennyire le van butítva zeneileg.
2022. máj. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
44%

Olyan, mintha bizonyos részeket meg sem akarna próbálni élőben, hiszen már 2004 körül is bőven használt playbacket.

Pl ezekben a számokban: Stein um Stein, Ich tu dir Weh, Wiener Blut, Puppe.

A számok többségét azért így is ténylegesen énekli.

2022. máj. 20. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
8%
Tök lejárt már a rammstein. 😂
2022. máj. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
50%

Persze hogy szokott.


az egyik idei koncerten tisztán látszott, mert rossz ütemben tátogott a Puppe refrénjénél.

Abban meg van némi igazság, amit a 4es írt: az új albumuk sztem borzasztóan unalmas. A Shockmagazin-féle gagyi is próbálják a szokás ócska dumával mentegetni őket, hogy "60 felé már nem várhatunk tőlük egy újabb Mutert" blabla..

Ettől még a Zeit egy baromi unalmas és ötlettelen album.

2022. jún. 1. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
13%
Inkább popzenét nyomnak már, mint "metalt". Mondjuk soha nem is volt az metal, amit ők csinálnak. Csak techno zene, amiben van gitár meg vokál, azt ennyi.
2022. jún. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
16%
Popmetál zenekar inkább, azért hallgatják olyanok is, akik nem szeretik a metal műfajt. Kb olyanok, mint a Linkin Park, azt is hallgatják olyan emberek, akik nem szeretik a metalt.
2022. szept. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
63%
Hááát, én nem vagyok annyira biztos benne, hogy szokott playbackelni. Tulajdonképpen egyszer sem tapasztaltam ilyesmit, pedig olyan típus vagyok, aki nagyon hamar levágja, ha valami nem élő. Csak meg kell hallgatni az eredetit és a koncertet egymás után és fel lehet fedezni apró különbségeket.:)
2022. szept. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!