Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Metál koncertet hogy kell...

Metál koncertet hogy kell elképzelni, túlélhető?

Figyelt kérdés

Lesz a nyáron Szlovákiában egy gothic-doom metál banda, szívesen elmennék megnézni őket, de még nem alakult úgy, hogy ilyenre el tudjak menni. Amikor a Therion jött Miskolcra is kórházban feküdtem baleset miatt...


A kérdés az, hogy aki nem "jártas" ilyenekben, és egyedül menne, mivel baráti kör sincs, családban nem ilyet hallgatnak, mit tud tenni? Nincs hosszú hajam, nincs tetkóm, nem vagyok extrovertált sem.


2022. máj. 18. 13:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mit? Odamész és élvezed :-)
2022. máj. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
69%
*Felvidéken.
2022. máj. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 vmg ***** válasza:
100%

"Nincs hosszú hajam, nincs tetkóm, nem vagyok extrovertált sem."


Meg fogsz lepődni hogy még hány ilyen ember lesz ott rajtad kívül. Ugyan olyan mint bármelyik más koncert, ahogy az 1-es mondta elmész és élvezed a zenét.

2022. máj. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
13%

Rendszeresen belémkötnek igaz nem metál koncerteken, hanem EBM koncerteken.

Haverommal már röhögünk, hová megyünk megint megveretni magunkat...:D

Most lett volna Nitzer Ebb koncert, de az egyik fószer lebetegedett, megúsztam.

Mondjuk nekem is van egy külsőm, ha valakire ránézek, védekezőállásba dobja magát. :)

Ennek ellenére belémkötnek, hihi.

2022. máj. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi egy barátommal voltunk páron, ő bent szeret pogózni a sűrűjében, én meg kicsit arrébb bólogatok. Nem kötött belénk senki, igaz mi már nem vagyunk fiatalok. Belém is DISCOban kötöttek belém utoljára.
2022. máj. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Eldöntheted hol állsz, a sűrűjében vagy hátrébb. Kötekedést én még sose tapasztaltam. Gothic-doom - mondjuk nem írtad melyik banda, de ezeknek nagy általánosságban talán kevésbé vad a közönsége mint mondjuk egy death metalnak.
2022. máj. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
A Draconian jön nyáron Szlovákiába, viszonylag húzós a jegy díja, de szívesen elmennék már egy "igazi" koncertre, főleg hogy az ő zenéjüket különösen kedvelem.
2022. máj. 18. 14:15
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg valami közösségi oldalon keress fanclubot, hátha hozzá tudsz csapódni egy kimenő társasához.
2022. máj. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Ramiz ***** válasza:
100%
Túlélhető:) Nekem sincs tetkóm, sem tipikus metalos külsőm, mégis megmaradtam (nőként).
2022. máj. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Gothoom fest? Arra sok magyar szokott menni. Amúgy tuti nem lesz semmi bajod.
2022. máj. 20. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!