Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Metál koncertet hogy kell...

Metál koncertet hogy kell elképzelni, túlélhető?

Figyelt kérdés

Lesz a nyáron Szlovákiában egy gothic-doom metál banda, szívesen elmennék megnézni őket, de még nem alakult úgy, hogy ilyenre el tudjak menni. Amikor a Therion jött Miskolcra is kórházban feküdtem baleset miatt...


A kérdés az, hogy aki nem "jártas" ilyenekben, és egyedül menne, mivel baráti kör sincs, családban nem ilyet hallgatnak, mit tud tenni? Nincs hosszú hajam, nincs tetkóm, nem vagyok extrovertált sem.


2022. máj. 18. 13:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez a műfaj amúgy sem arról szól, voltam kint számtalan gothic metal koncerten nem valami nagy zúzda de cserébe nagyon hangulatos.

Draconian meg fölig jó, mert most Lisa van megint.

Amúgy meg érezd jól magad, azért ne mondj le semmiről mert csak egyedül mennél, lesz még ilyen többször is.

A kinézet terén sem kell különösen rágörcsölni, mindenki úgy öltözködik meg csinál tetkót ahogy akar, a szubkultúra alapja hogy nincsenek kötöttségek.

2022. máj. 20. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

#10 Csak azért mert olvastam róla hogy pl. Slipknot koncerten régen volt késelés... csak úgy, buliból. A sok agyatlan nem bírt magával.


Én is úgy gondolom hogy a szubkultúra kicsit másabb azért, nagyjából összetartóbb, nem csak a zúzda miatt mennek el ilyenre (legalábbis a többség), aki el is megy.


Köszönöm a válaszokat, és hogy vagytok még páran, metálosok :)

2022. máj. 20. 07:52
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Jó, késelés a villamoson is előfordul... de ezt elképesztően valószínűtlennek tartom, emiatt ne aggódj.
2022. máj. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!