Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik a számodra legkedvesebb...

Melyik a számodra legkedvesebb hangszer a zenében és miért épp az?

Figyelt kérdés

2022. jún. 6. 01:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A női énekhang. Főleg ha magasabb hangfekvése van. Nemtudom miért, egyszerűen jól esik a lelkemnek egy szép női ének hang egy keményebb zenében.

Illetve a gitár, az a hangszer egy csoda. Ha kell ámulatba ejt, felráz, vagy épp elringat. Imádom a hangját.

2022. jún. 6. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szaxofon.Erotikus a hangja.
2022. jún. 6. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Zongora
2022. jún. 6. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Zenéje válogatja. Azt gondoltam, hogy a hegedű nagyon idegen a könnyűzenétől, de hallottam már olyan játékot, ahol nagyon rendben volt. A kérdés nem igazán jó. Pont azért, mert az ember nem egy féle zenét hallgat. Az adott szitucióra lehetne inkább kérdezni, mint ilyen álltalános, mindent ledöntő kedvencet keresni. Illetve a kérdés jó lehet, ha azt a kiegészítést írod, hogy szólóban melyik hangszer.
2022. jún. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes kérdés. Magában az orgonát meg a csemballót szeretem.

Amúgy metált hallgatok leginkább, és azok a számok szoktak bejönni amikben van szintetizátor.

2022. jún. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Elektromos gitár, igazából akkor is ha pusztít, akkor is ha lágyan szól. Kb. minden formában jöhet.

Női énekhang nekem is a kedvencek között van, szoprán és annak változatai jöhet korlát nélkül és természetesen metalban.

Illetve a klasszikus gitár hangját is nagyon szeretem, meg persze a hegedűt is.

2022. jún. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hegedű, zongora, dob, elektromos gitár, basszus gitár, koto, hárfa, orgona... mikor melyik! 😀
2022. jún. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Cselló.
2022. jún. 10. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Torzított gitár poppunk zenékben
2022. júl. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Pánsíp, okarina.
2023. jan. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!