Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik a legrosszabb Beatles...

Melyik a legrosszabb Beatles szám szerintetek?

Figyelt kérdés

Eddig mindenki azt kérdezte, hogy melyik a legjobb, most azt kérdezem meg, hogy melyik tetszik nektek a legkevésbé.


Ui.: aki egyetlen Beatles-számot sem szeret, az ne válaszoljon a kérdésre! Köszönöm



2022. jún. 13. 09:37
 1/9 A kérdező kommentje:
Nekem a Revolution 9 a legrosszabb. Egyszerűen semmilyen
2022. jún. 13. 09:38
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
En a rosszak címét egyszerűen nem jegyzem meg :D
2022. jún. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Viszont a Revolution 9 igazából nem zeneszám, hanem egy hangkollázs.
2022. jún. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
A Long And Winding Road album verziója szerintem hallgathatatlan (mentségükre legyen mondva, a fiúk ekkor már kb mindent lesz*rtak, az egészet leuraló nyálas hangszerelést a producer adta hozzá, a dalt szerző McCartney eredetileg nem ilyennek szánta - de azért később lazán felhasználta a koncertjein).
2022. jún. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%

Ami még nekem nagyon szinten aluli, az a With A Little Help From My Friends. Az egy dolog, hogy Ringót nem igazán jó ötlet énekeltetni, de a legjobb dalszerzői korszakuk kellős közepén jártak, és ehhez képest az egész nóta annyira híg, hogy szinte fáj.

(jó, mondjuk az ilyen "várunk mindenkit, óvodástól nyugdíjasig mindenki énekelheti" lávendpísz közösségi nótákat sosem szívleltem igazán)

2022. jún. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
17%

Obladi oblada

Octopuses garden

Hey Jude

2022. jún. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Wild honey pie xd Nincs egy perc sem, de nem bírom végighallgatni.
2022. jún. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Revolution 9
2022. júl. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
53%
A szerintem gyengébbre sikerült, általam kevésbé kedvelt dalok a teljesség igénye nélkül : Hold me tight, Tell me why, I'II cry instead, Paperback writer, Good morning, good morning, Benefit of Mr. Kite, The ballad of John and Yoko, I'm a loser, Don't pass me buy, Doctor Robert, Love you To, Revolution, Yer blues, It's all too much, Wild honey Pie, The long and winding road.
2022. szept. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!