Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Fesztiválokon a sátrazás...

Fesztiválokon a sátrazás hogyan működik?

Figyelt kérdés

Közeljővőben tervezek egy haverral menni fesztiválra és mivel még egyikünk sem sátrazott fesztiválokon, gondoltuk most kipróbáljuk.

Valaki le tudná írni ennek a menetét, vagy hogy mire kell figyelni? Az alapok (tehát az, hogy megkeressük a kempingre kijelölt helyet és felállítjuk a sátrat) megvannak. Olyasmikre lennék kíváncsi, mint pl. milyen távolságra "illik" felállítani mások sátrától a sajátunkat, mi van akkor ha a kemping hely betelik és nincs már hely újabb sátornak, az értékeket mennyire kell félteni, vagy éppen attól mennyire kell tartani hogy megrongálják a sátrat, milyen a kemping hangulat stb.


Köszönöm a válaszokat előre is!



2022. júl. 12. 22:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon függ a fesztiváltól és a körülményektől. Hallottam olyan fesztiválról ahol van kijelölt Sátorhely de én az összesen ahol voltam elég random volt. Tömött és közvetlenül egymás mellett voltak a sátrak. Írnám, hogy látod józan paraszti ésszel mennyire közel verd fel a satrat másokhoz hiszen lehet látni mennyi a szabad hely. De velem történt olyan megyerben, hogy egy tök üres placcra vertem fel, elmentem inni de mire visszaértem teljesen megváltozott a kemping. 20x annyi sátor volt és mindegyik úgy nézett ki mint az enyém. Fél órát bolyongtam mire meglett. Ilyen sztorija rengeteg embbernek van,úgyhogy erre készülj ha korán érsz oda.

Mégis az elszórt sátrak káoszában van valami logika az utvonalakban ahol az emberek jönnek-mennek próbálj ne ilyen útvonalak közepébe sátrazni mert abban esnek majd el ejszaka meg abba fekszik bele a tökrészeg idegen.

Ha nincs kijelölt hely akkor arra figyelj, hogy a sátortól keletre legyen fa mert reggel rátűz a nap akkor jó korán el kell menned valamerre mert a sátorban nem bírod ki.

Ha vannak mobilvécék még véletlenül se a közelébe sátrazz, nemis a szag miatt, hanem ott nagy a forgalom.

Hangulatról mit lehet mondani fesztiválon, én rockmaratonon csak úgy tudtam aludni ha kiütöttem magam mert ment az italozás kiabálás meg zenehallgatás közvetlenül mellettem.

A sátorban csak azt lehet hagyni amiért nem kár ha ellopják. Semmi értéket ne hagyj benne mert el fog tűnni.

2022. júl. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi az infót! East fest van tervben egyébként, nem tudom azzal valakinek van-e tapasztalata
2022. júl. 13. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!