Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan olcsón fesztiválozni...

Hogyan olcsón fesztiválozni (főleg étkezés terén)?

Figyelt kérdés

Azzal tisztában vagyok hogy az early bird jegyek a legolcsóbba és a kemping.

Na de az étkezést 3-5 napon át hogyan oldjátok meg? kempingben nincs hűtő.


Bármilyen ötlet és megoldás érdekel :)



2018. dec. 27. 18:54
 1/6 anonim ***** válasza:
zsíroskenyér
2018. dec. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A legközelebbi kisboltban veszel zsömlét/kiflit meg tömlős sajtot/májkrémet. Azt meg is eszed ott helybe, és nincs gond a tárolással.
2018. dec. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bármilyen olcsó fesztiválozásnak elengedhetetlen kelléke a közeli kisbolt. Ott veszel kaját, piát. Aztán vagy becsempészed, vagy kint eszel és kint alapozol estére.
2018. dec. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat
2018. dec. 27. 21:17
 5/6 anonim válasza:
100%

Amelyeken én eddig voltam ott kisebb távolságon belül volt kis bolt vagy szupermarket. Ha társasággal mész például meglehet oldani úgy is, ha ennetek olyat, ami a hűtő nélkül nem állna el másnapig, hogy felesbe megveszitek és szépen együtt elfogyasztjatok. :)

De volt lehetőség bevinni élelmiszert, akkor például vittünk be majkremet, pekarut,stb az addig jó volt, míg másnap ki nem mentünk a boltba.

Viszont még volt olyan lehetőség is, a fesztivál által, hogy menüt készítettek, körülbelül egy ezresert, főtt étel, nem vészes összeg érte, ha ebédelni is szeretnél.

Szóval alternatíva az van bőven szerintem, ha olcsón kiakarsz jönni a kajalassal.

Egyébként melyik fesztiválra mész, ha nem titok? :D

2018. dec. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A legtöbb magyar nagyobb fesztiválon már benn is van bolt pl Lidl, Aldi, ott olcsó és finom pékáruk, egyéb termékek vannak. Akár szigeten is kilehet így olcsón hozni egy hetet
2019. jan. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!