Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Spotify "kéretlen" zenékkel...

Spotify "kéretlen" zenékkel dobja tele a saját magam által összeállított listám. Hogy ezt kikapcsolni?

Figyelt kérdés
Sima, nem prémium fiók. Én azért fizetni nem fogok, hogy korlátlan zene átugrást tudják csinálni stb, de néha a falnak tudnám a vágni a telefont, és általában sz*r zenét kell be tennie persze :D
2022. júl. 21. 12:48
 1/5 anonim ***** válasza:
66%

"Én azért fizetni nem fogok, hogy"


Akkor hallgatod így tovább.

2022. júl. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Ha fizetni nem szeretnél, akkor sajnos mást nem nagyon tudsz tenni.
2022. júl. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%
Tört Premium is létezik.
2022. júl. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%
bár létezik tört prémium verzió, abból az előadók egy fillért nem látnak, a "normális" prémium tagságból se látnak sokat, de legalább ennyit megérdemelnek, nekik is pénzbe kerül egy zene elkészítése
2022. júl. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én zenész vagyok és rühellem a spotifyt, de szerintem ha nem telik prémiumra havi pár euró, akkor tűrj. Ha telik, csak elvből nem akarsz a spotinak fizetni, akkor a legrendesebb gesztus, ha megveszed a zenét a kedvenceidtől, és összerakod a playlistet a telefonodra. Minőségben is jobban jársz.
2022. júl. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!