Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3 egyedi tartalom hiba?...

Sims 3 egyedi tartalom hiba? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy van egy csomó egyedi tartalmam letöltve, de van 2 olyan amit én nem töltöttem le, ergo valamelyikkel lejött... De nem tudom melyik lehetett :/

Az egyik egy meztelen felsőtest (a pólóknál) a másik egy meztelen alsó test (nadrágoknál) ami annyira nem zavarna, mert nem használom, de az újszülött kisbabákra is rákerül, és így nem lehet normálisan játszani, kódot pedig nem szeretnék mindig használni... Mit lehet ezzel tenni, anélkül hogy letörölném az összes egyedi tartalmat?



2017. aug. 24. 15:05
 1/2 anonim válasza:
Ugyan ez volt a problémám és azóta sem tudtam rájönni ezt hogyan lehet eltávolítani. Nagyon zavaró tud lenni, engem is érdekelne a megoldás.
2017. dec. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az indító panelben ki kell törölni a telepített tárgyak közül.
2017. dec. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!