Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Jovoheten életem első Ákos...

Rizsaa kérdése:

Jovoheten életem első Ákos koncertjére megyek . Van e valami szokás ?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolom amit pl kiabálni kell , vagy milyen szokások vannak egy Ákos koncerten ??? Polo ??

2022. júl. 28. 07:36
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Menj, érezd jól magad, a dalokat énekeld a közönséggel együtt jó hamisan :D (az tényleg nagy fun, bár felüdítő az a pár ember, akinek jó hangja is van)
2022. júl. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
38%

Hajlongani kell, lábat csókolni éd együtt imádkozni miurunkhoz, első és egyetlen Viktorhoz.

Aki nem imádkozik elég hangosan, azt elviszik a gulágba, úgyhogy tanuld be előre az imát!

2022. júl. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
23%

Van.

Ha nő vagy, akkor tilos a belépés, ha még nem teljesítetted be a princípiumot, és nem szültél legalább 3 gyereket.

Egyébként meg Fidesz logó, Orbán Viktoros póló, Trumpos Make America Great Again bézbóz sapka.

2022. júl. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
3: felet se értem olyan baromságot írtál ..
2022. júl. 30. 20:25
 5/9 GS Adm1n Z ***** válasza:
39%
Persze, hogy nem érted. Nem is várt tőled mást senki sem.
2022. júl. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Barom 🐏🐑
2022. júl. 31. 20:22
 7/9 A kérdező kommentje:
Pl kapunyitás után ki be lehet e járkálni ? Vagy lesz büfé ?
2022. aug. 6. 08:19
 8/9 anonim ***** válasza:
73%
pogó. :):) xD Nem, nincs pogó; csak vicceltem. Én egyszer voltam,a Katona imája -koncerten; és nem emlékszem semmi ilyesmire. Hát csak megy ottan a muzsika, meg klassz hangulat van, lehet énekelni, tapsolni, egyszer valahol láttam valami kommentet , hogy valaki táncolt is az Érintőre, másvalakivel összemelegedve; stb.
2022. aug. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
35%
*Ja de má' aszondod jövőhéten; és akkor az már elmúlt, akkor már tudod, milyen. :):)
2022. aug. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!