Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan lehet koncerteken...

Hogyan lehet koncerteken előre tolakodni?

Figyelt kérdés

Megyek szombaton krúbi koncertre előtte (alee,manuel lesz en oket nem szeretnem elso sorbol hallani es latni) esetleg hogyan ajánlatos vagy csak bírjam ki azt az 1-2 órát krúbi előtt és érjek oda hamarabb? előre is köszönöm

17/L



2022. aug. 5. 13:14
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
Értelmes ember az ilyen szennytől minél messzebb szeretne kerülni..
2022. aug. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyers erővel. Vagy egy teleportáló féreglyukon keresztül. Bár ez utóbbi már nem az a klasszikus értelemben vett tolakodás, a kérdés pedig arra vonatkozik. Szóval erővel. fekvőtámaszozz sokat, egyél spenótot.
2022. aug. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez engem is foglalkoztat (másik koncert), egyelőre az a tervem hogy megyek kapunyitásra és végigállom ami előtte van, jobb ötletem nincs mert egyedül leszek. Személy szerint a legelső sort el tudom engedni.
2022. aug. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmi szükség tolakodásra. Egyszerűen elslisszolsz 2 ember között. Ezt a műveletet addig ismételed, amíg a kordonnál találod magad. Vagy addig, amíg már heringekként állnak az emberek és nem tudsz tovább menni. Ahol már nem tudsz tovább menni, ott érdemes megállni. Nagyon nem jó buli, ha nem kapsz levegőt és elájulsz a tömegben.
2022. aug. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!