Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi olyan különleges abban,...

Mi olyan különleges abban, hogy szeretem a country zenét?

Figyelt kérdés
Ismerősi körömben mindenki csodálkozik, amikor megtudják, hogy szeretem ezt a műfajt?

2022. aug. 6. 11:50
 1/5 Mojjo ***** válasza:
100%
Semmi. Én is szeretem, meg még pár tíz/százmillió ember világszerte.
2022. aug. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Max annyi, hogy Amerikán kívül kevesen szeretik, de leginkább azért, mert a médiában abszolút nulla a jelenléte.
2022. aug. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Amerikában élek és sok amerikai se szereti a Country zenét. Szerintem az a "különleges" benne, hogy ez nem egy mainstream műfaj, csak azért szokták mondani, hogy "sokan inkább amerikában szeretik, mint máshol", mert innen indult. De amennyire én tudom, pont ugyan olyan kevesen szeretik itt, mint európában.
2022. aug. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi. Ugyanolyan, mintha nekem valaki azt mondja, hogy szereti a spenótot. Én is csodálkozom rajta, mert én utálom, de elfogadom a tényt, hogy valaki meg szereti, és kész. Neked meg azon nem kell csodálkoznod, ha más csodálkozik rajta.
2022. aug. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi.
2022. aug. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!