Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek összeillik Azahria...

Szerintetek összeillik Azahriah és Desh?

Figyelt kérdés
Szerintem Desh jóval butábbnak hat, mikor beszélgetnek. Meg jobban szeret káromkodni is, jóval lazább, de a rossz értelemben, inkább irritálóan nagyképű. Nem illenek össze, és zeneileg sem érzem őket egy hullámhosszon. Nem tudom, hogy ki találta ki, hogy alkossanak egy duót.

2022. aug. 13. 18:04
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Összeillenek, nem ugyanolyanok ezért is jó.
2022. aug. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szerintem nem, és elég jó emberismerő vagyok. Látszik az instás videókban is, hogy Desh stílusa nagyon nem egyenlő Azahriah stílusával, éppen ezért kellemetlen számomra, amikor együtt vannak. De ez a Desh úgy viselkedik, mintha egy hatalmas hollywoodi sztár lenne. A Metallica tagjai nincsenek ekkora mellénnyel, mint az a srác.
2022. aug. 13. 19:53
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Sajnálom de rengeteg ember szerint összeillenek és nem tudsz vele mit kezdeni://
2022. aug. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem is összeillenek.
2022. aug. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
83%
szerintem sem. azi botrány ide vagy oda, de akkor is egy sokkal értelmesebb ember deshnél. neki ilyen tipikus magyar dejovagyok stílusa van, és nem hinném, hogy jó hatással van attira... plusz, zeneileg is ő az, aki sokszor jó hogy benne van, de a zenék nagyrészében inább fölösleges, vagy csak ront rajta. plusz észrevétel, hogy nem tudom, ki írja a zenéiket, de a ló túloldalán albumon eléggé semmitmondó szövegek vannak, a silbakon pedig vannak egy fokkal értelmesebb gondolatok is. aztán lehet csak a stílusaikat próbálgatják, vagy akartak egy ilyen nyári slágereset is, ki tudja.
2022. aug. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%

Én személy szerint évekig Azahriah fan voltam! Ott voltam a Comical Tragedy-nél a Hathornál....Imádtam!🖤 A Réttel sem volt bajom, mindig csak azt a részt hallgattam amit Azahriah énekelt. Aztán kijött a Mind1...Oké elment. Igazából úgy voltam vele hogy túlélem, van még egy csomó jó száma (Dasundamun, Toxic...) és legalább ismertebb lett tőle. Aztán a Camouflage mindenért kárpótolt. 0-24-ig azt hallgattam!🖤 Aztán nem sokkal rá jött az ElBarto. Még nagyon a Camouflage után volt szóval nem igazán érdekelt. És utána nagyon sokáig vártam hogy végre kijöjjön valami új szám. És tavasszal(kb majdnem több mint félévre a camouflage-ra) megjelent a Tevagyazalány...Na ott tudtam hogy ha így folytatja vége. És nem sokra rá megjelent a Ló túloldalán! Az kiverte a biztosítékot nálam. A Silbakot már csak az egyik barátnőm invitálására hallgattam végig. Kicsit jobb volt a lo tuloldalánnál, de..nem.🤮

Találtam jobbat! Minőségit és olyat aminek a dalszövegei is építenek.(BMTH)

Van egy olyan érzésem hogy Azahriahot Desh rombolta szét! Persze az is lehet hogy egyébként is ,,átpártoltam volna" tőle de nem hiszem. Mivel a régi számait még mindig élvezettel hallgatom, de már azokból meg azért sok mert valamennyit meghallgattam vagy 200-szor, ha nem többször.

Nekem ez a vélem,ényem erről az efgész,,Azi X Deshi" dologról. Igénytelen, semmitmondó, komolytalan, és túljátszott....

2022. okt. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
32%
Nem illenek össze, tisztám látszik, hogy Azahriah egy intelligens lény, még Desh csak egy buta cigány, de sajnos nem tudsz mit kezdeni vele, mind a ketten barátok, szóval ez így marad sajnos...
2022. okt. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez van. Bangladesh is megvan.
2023. jún. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!