Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a jó a fesztiválokban?

Mi a jó a fesztiválokban?

Figyelt kérdés
Nem értem, miért vannak annyira oda az emberek a különféle fesztiválokért, mint a Sziget, Balaton Sound, Volt, stb. Voltam már mindegyiken, meg több másikon is. Engem rémesen taszít az összes ilyen. Ti, akik szoktatok járni, szeretitek és vágytok oda, mit élveztek benne?

2022. aug. 13. 18:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem a nagy tömeget, az üvöltő zenét, az ottani hangulatot. Bár egy hétig én sem bírnám ki, de egy-két napot szívesen megyek.
2022. aug. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Buli,elengedheted magad végre.
2022. aug. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Főkérdésre válaszolva: hogy vannak.
2022. aug. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy sok embernek jó szórakozás, sok embernek meg jó pénzkereset. Win-win.

Most már én sem szeretem őket, mert nem szeretem az emberek közelségét, meg az erőltetett "szeressük egymást" hippiskedést, de fiatal koromban, amikor ezek nem zavartak, jártam fesztiválokra, és nagyon szép élmény volt mind. Egészen sajátos hangulata van, ami vagy bejön, vagy nem. Neked nem, de fogadd el, hogy valakinek igen, és kész.

2022. aug. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%

Régebben fiatalabb koromban voltam fesztiválokon, Balaton-sound, Sziget, Volt.

Annyi előnye van hogy a kedvenc együttesedet nézheted élőben.

Be mentem, megnézem azt amire kíváncsi voltam és ennyi.

Hátrányok: Rengeteg pénzbe kerül, főleg ha valaki ott vásárol mindent, legyen az a kaja, a pia stb...

1 hétre: így 300.000 nettó a minimum ami kelleni fog.

Tele van drogosokkal, alkoholistákkal, rengeteg perverz marhával.

Nagy a tömeg, főleg a színpadoknál. Ha valaki úgy megy oda, hogy az első naptól az utolsóig, akkor örülhet a naponta alszik 2-4 órát.

Nem az én világom.

Bár van olyan haverom, aki ott ismerte meg élete nagy szerelmét, aki már a felesége és van neki 2 gyereke.

Valakinek bejön és van akinek nem.

2022. aug. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy hétre nem, de pár napra többször mentem már. Szeretem a programokat, egy csomó mindent ki szoktam próbálni, vannak különleges ételek, idén is volt olyan amit imádtam. Szeretem a zenét és szeretem élőben látni a kedvenc előadóimat, sokszor van stand up comedy, ami szintén jó szokott lenni, ráadásul szeretek a barátaimmal együtt bulizni, táncolni, új embereket megismerni, mindenkivel beszélgetni.
2022. aug. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!