Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek gáz, ha 16 évesen...

Szerintetek gáz, ha 16 évesen Byrds-t, Animals-t, Shadows-t, Beatles-t & Led Zeppelin-t hallgatok, nem pedig mai metál és pop zenéket?

Figyelt kérdés

Osztálytársaim mindig azzal jönnek, hogy ezek elavult zenék, semmit sem érnek meg hasonlók.


Kérdem én: mi a fészkes fene az a Slipknot vagy a Tankcsapda. Justin Bieber vagy Dua Lipa pedig szintén nem érnek fel mondjuk a Beach Boyshoz, a Doorshoz vagy a Shadowshoz.


(16/F)



2022. aug. 22. 18:03
1 2
 1/11 anonim válasza:
98%

Semmi baj nincs azzal ha ezek a zenék tetszenek.

Még mondom őszintén én sem szeretem a mai metál és pop zenéket.

Sőt szerintem a mai zenék semmiről nem szólnak hülye a szöveg ük, meg stb.

Azt hallgasd ami neked tetszik, én azt mondom.

2022. aug. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
Magánügy, felesleges ebben vitát indítani. A te elitista 'TrEnDi SzArT nEm HaLlGaToK!44', mainstreamet lenéző hozzáállásod pont ugyanolyan rossz szándékú, mint hogy mások a zenei ízlés alapján ítélkeznek.
2022. aug. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne gáz. A zene ízlés dolga, kb mint valaki a rántott csirkét szereti vagy a sült csirkét.

Én a klasszikus zenét szeretem, kedvencem Bach templomi orgona zenéi. Meg Mozart zongoraszonátái. Meg a keringők, úgy általában, pl Kék Duna keringő, stb.

És 16 éves vagyok (különben kitiltanak a modik). Szeretnék hivatásos muzsikus lenni, zongorázni tanulok.

2022. aug. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen nem gáz, a zene arra van, hogy örömet okozzon,

tehát ha neked ez okoz, akkor értelmetlen azon rugózni, hogy elavult-e vagy sem. De mit vársz ettől a kérdéstől? Ha véletlen azt szavazza meg a gyakori népe, hogy gáz, akkor inkább taylorswiftet hallgatsz majd?

2022. aug. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
3%
Na ja, a kérdezőt is be lehetne rakni egy hordó sósavba🤣
2022. aug. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
vótmá
2022. aug. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Elavulni az elektronikai eszközök, vagy technológiák szoktak, nem a zenék. Akik nem hajlandók beleásni magukat a '60-as, '70-es évek zenéibe, csak rávágják, hogy hű, ez már nagyon régi, azok nem tudják, miről maradnak le. Akik meg beleássák magukat és nem tetszik nekik, azok ízlésficamosak. Ha lehet egy javaslatom, egészítsd még ki a Queen-nel, Janis Joplinnal, a Pink Floyddal, vagy a Doors-szal, a többiek meg hallgaság csak a mai vackokat abban a tévhitben, hogy az a menő. :)
2022. aug. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

A jó ízlés, de főleg a műveltség menő. Minél jobban beleásod magad a zenébe, annál jobban "egyedül leszel" ezzel a mainstreamet hallgató emberek között, de annál több barátod lesz a hasonló ízlésűek közül.


Csak zárójelben, de ha ezek a zenék tetszenek, akkor érdemes jól megírt életrajzokat is olvasni, mert nagyon szórakoztatóak, és remek műveltségforrások. Pl. a Janis című Joplin életrajzból abszolút megérthető az egész hippikultúra, a kor viszonyai, Amerika az ötvenes-hatvanas években stb. Egy csomó ilyen könyv van magyarul is, nagyon ajánlom, egy egész világ nyílik ki.

2022. aug. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
mikor fogynak már el ezek a kérdések? azt hallgat az ember, amit szeret, nem másokkal kell foglalkozni, hogy mit gondolnak
2022. aug. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
94%

"Kérdem én: mi a fészkes fene az a Slipknot"


Egy kiváló metal banda. Az, hogy neked nem tetszik, az egy dolog, de úgy beszélni róla, mintha valami nemrég flekapaszkodott pop-rock banda lenne.... Ez rólad mond el elég sokat...

Szeritned egyedül vagy, akik klasszikusokat hallgatnak elsősorban? Nem. De abból is rengeteg van, aki klasszikusokat hallgat, és minden mást fosnak tart. Na, ők a szánalmas emberkék (Ugyan úgy csinálsz ,mint azok, akik a Led Zeppelint is leszólták az első pár évben, hogy mi ez a fos)

2022. szept. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!