Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi történt az EXO-val?

Mi történt az EXO-val?

Figyelt kérdés
Már nagyon régóta, kb. három éve nem vagyok benne a Kpopban, csak a zenét hallgattam, mostanában viszont újra foglalkozni kezdtem a dologgal és sajnálattal vettem tudomásul, hogy sok banda vagy eltűnt vagy megcsappant. Nagyon érdekel, hogy mi történt az EXO-val, a Monsta X-el, és ha valaki esetleg tudna nekem még mondani olyan régebbi bandákat akiknél nagy változás következett be három év alatt azt nagyon köszönöm.

2022. szept. 2. 01:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Exo elég inaktív mostanában, ha jól tudom több tag is most van a katonaságnál.. Monsta X aktív, Április végén volt comeback. Velük talán annyi változás történt, hogy Wonho már nincs a csapatban sajnos, most szólóban zenél...
2022. szept. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az EXO-ról tudnék írni kicsit.

Xiu, Suho, D.O., Chen végzett a katonaszolgálattal, most bent van még Baek és Chanyeol, utóbbi hónap végén szerel le, Baek pedig február végén. Lay sajnos ~2017 óta nem volt fizikálisan a csapattal (azt hiszem pont D.O. besorozásánál, de ebben nem vagyok biztos, ott volt mégis a többiekkel), bár volt pár dal szerencsére, ahol mégis volt része, és a videóba is bevágták. Jövőre pedig Kai és Sehun fog bevonulni, ők az utolsók, nekik ezt áprilisig meg kell tenniük.


A katonaság ideje alatt a csapat inaktív (bár tavaly megjelent egy EP), a fiúk viszont sokat dolgoztak a szóló karrierjükön. Soo és Sehun a színészkedést folytatták, előbbi azt hiszem albumon is dolgozik, és Xiu is, az övé hamarosan jelenik meg. Suho-nak nemrég volt visszatérése, Kai-nak is lesz majd nemsokára, még a bevonulás előtt, meg sok variety-ben is szerepelt. Chan pedig nagy valószínűséggel hamarosan megjelenteti az első szólóalbumát, már sokat beszél róla egy ideje. Baek a saját YouTube csatornájára tett ki tartalmat havonta, Chan pedig a "Studio nng" -re. Chen pedig pár feldolgozást, amióta visszatért a katonaságból.

Sehun kivételével a katonaságból kint lévő tagok épp az SM koncertsorozatán vesznek részt. (nincs róla hivatalos közlemény, de sajnos az utolsó forgatása óta elég komoly hátfájdalmai voltak/vannak és valószínűleg ezért nincs ott)


Meg igazából a cégüknek van egy olyan marketing stratégiája, hogy eleinte rendesen promotálják a csapatokat, ahogy kell, majd, amint kialakul egy hűséges rajongótábor, fokozatosan engedik el a csapatot, nem kapnak annyi promót és a lehetőségek egy részét a fiatalabbaknak adják.

Személy szerint abban reménykedem, hogy még mielőtt a legfiatalabbaknak menniük kell, legalább pár dalt ki tudnak adni. Rengeteg remek csapat van a kpop-ban, de nekem ők voltak az elsők és már nagyon hiányoznak...

2022. szept. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, az utolsó dalukból nagyon hiányoltam Chent, és a Monsta X után megilyedtem, hogy esetleg ő is kilépett az EXO-ból.
2022. szept. 2. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!