Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Történt már olyan valakivel...

Történt már olyan valakivel hogy egy üzletnek a parkolójában a mozgássérültnek a helyére állt, és ezért megbüntették a rendőrök?

Figyelt kérdés
2022. aug. 31. 20:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem velem ugyan, de láttam egy türelmes rendőrt. Nyárra szoktak robogókat kapni, és az egyik parkolóban az autó mögött keresztbe állt vele a rendőr, és a motoron ülve szorgalmasan várta a tulajt, hogy végezzen a vásárlással.
2022. aug. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
És milyen jól tette. Én is voltam tanúja hasonlónak (ott pont megérkeztek a járőrök), meg is bűntették a tahó parasztokat. Szomorú, hogy elég kis összegű a bírság (fix 50k ha jól emlékszem).
2022. aug. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi úgy jártunk (édesanyám mozgássérült), hogy kint vártam az autónál. Jöttek a rendőrők, kérdezték h. mi a f*van. Mondtam nekik, anyám bent vásárol. Beálltak mögém a rendőrautóval. Közben elkezdték a mellettem lévő hölgyet piszkálni ugyanezzel (na ő valami bénább dumával állt elő), mert tőle el is vették az igazolványt meg töltögették a papirokat. Ekkor megjelent anyú, jött felém, ezt meglátta a rendőr. Elnézést kért, megkérdezte, hogy tud-e valamit segíteni és jó utat kívánt.
2022. aug. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
És mi a gond azzal, hogy végzik a dolgukat?
2022. aug. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ilyet senki nem írt négyes.

Sőt, kettes kifejezetten örül neki. Meg szerintem a többiek is, attól függetlenül hogy ezt nem írták le.

2022. szept. 1. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
5: igen a 3. vagyok ha nem jött volna át nekem kifejezetten pozitiv élmény volt. És tényleg rettenetesen korrektek voltak a rendőrők. Látszott, hogy a dolgukat végzik (jól), és látszik, hogy figyelnek erre. Pont utána beszéltünk anyummal, hogy ilyenből kéne több és akkor talán nem lenne akkora szívás. Azt kevesen veszik észre, hogy nem csak az számít, hogy esetleg közelebb van a mozgássérült parkoló hanem eleve szélesebb, hogy az autó mellé a kerekesszék kitehető legyen és át tudjon ülni (oda-vissza). (Nyilván sok "barátunk" ezt nem veszi figyelembe és ha már oda áll akkor sem úgy, hogy mi tudjuk rendeltetés szerűen használni). De ez már más történet.
2022. szept. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
71%
Nem, mert nem vagyok ekkora tahó paraszt.
2022. szept. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!