Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Elmennétek egyedül Rammstein...

Elmennétek egyedül Rammstein koncertre?

Figyelt kérdés

Ismerősi körömben nincs olyan, akivel mehetnék, egyedül meg valahogy furcsa lenne.


Volt már olyan, hogy egyedül voltam elkeveredve a többiketől valami tömegrendezvényen, pl fesztiválon, de eddig mindig voltbegy fix kör, akikkel jöttem/mentem.


2022. szept. 10. 13:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

System koncerten voltam egyedül

a zene miatt mentem, nem a társaság miatt, így még jobban is éreztem magam, nem kellett máshoz alkalmazkodnom

2022. szept. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Koncertek többségein egyedül voltam, a zene alatt úgy sem fog számítani kivel mész...

Ja és ahogy az 1-es írta, könnyebb kivitelezni és nem kell könyörögni senkinek.

2022. szept. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is egyedül leszek.
2022. szept. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindig egyedül megyek, és mindig látok egy csomó embert egymagában rajtam kívül is.
2022. szept. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha érdekelne, elmennék egyedül. Én is egyedül járok koncertre, mert baráti körben nincs olyan ember, akit érdekelne az a fajta zene, amit hallgatok.

Egyszer nem mentem el egyedül egy olyan koncertre, ami amúgy érdekelt, mert nem jött volna senki velem. Na az az együttes akkor lépett fel először és utoljára Magyarországon, pár hónapra rá fel is oszlottak...

2022. szept. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
32%
Nem
2022. szept. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Simán
2022. szept. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
24%
Társasággal nem mennék.
2022. szept. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Kucc ***** válasza:
100%
Én is inkább megyek egyedül. ÉS ez nem csakhogy megkönnyíti a szervezést, meg amúgyis a zene miatt megyek, DE tök vicces helyzetekbe lehet keveredni, elbeszélgetsz pl. egy külföldivel hogy miféle ételfőzés tanfolyamokat tart és hanyadjára látja ezt a zenekart élőben ! hahha (megtörtént eset)
2023. jún. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
11-én aki egyedül menne, rám írhat esetleg ha bandázna előtte
2023. júl. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!