Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mennyi ideig szokás/kell...

Mennyi ideig szokás/kell gitártanárhoz járni?

Figyelt kérdés
Egy hónapja járok hetente, szeretem csinálni, de én olyan ember vagyok, hogy sajnálok minden pénzt, amit nem élvezetre költök. Nekem az evés, ivás és szex a legfontosabb. Netto 220 ezret keresek DIPLOMÁSKÉNT. Sajnos csak pénzért megy a szex nekem. És a gitártanár havonta 16-20 ezer, ami zavar. Mert évente 240 ezer akkor, ami egy luxusprostizás. Olcsó, rosszlányokos prosti esetén akár 2-3 is kijönne ebből. Nekem ez a legfontosabb. Ezért hagyjam abba a gitározást, ha egyébként azt is szeretem? Előre félek, hogy mi lesz akkor, ha nem a szüleimmel fogok élni. Nem fogok fürdeni, ruhát venni, fűteni. Nagyon szomorú hogy ilyen igénytelennek kell majd lennem diplomásként.

2022. szept. 29. 11:47
 1/10 anonim ***** válasza:
83%

A kérdés tulajdonképpen mi?

1.Ameddig élvezed kell addig csináld a hobbit, ha már csak kényszernek érzed rég rossz. Írtad hogy valamennyire jó, de ha már felvetődik a kérdés hogy meddig akkor nem érdemes erőltetni. Amúgy ha már van szép alapod tudsz otthon is haladni. Justinguitar például.

2.Nem tudom milyen diplomád van de 240 ezer Ft-ért én már nyári munkát sem vállalok el egyetem mellett... Válts pályát, vagy lépj előre mert abból a pénzből nem fogsz kijönni albérlet mellett. De a kérdés inkább erről szól, a gitározás az csak egy plusz dolog.

3.Szex probléma... Ha nem megy a kapcsolatteremtés érdemes pszichológust felkeresni, akivel talán felismerheted hogy miért nincs önbizalmad. Nem pénz spórolásképpen, hanem hogy kiegyensúlyozottabb legyél. Látszik az irományból a kétségbeesettség. Legalább kiírtad magadból, de szerintem a kategória nem stimmel, és a kérdés sem.

2022. szept. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Ha már úgy nyomod mint Joe Satriani, kész vagy.
2022. szept. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Hosszú évekig is járhatsz éppen. Neked kell tudni, hogy mi a fontos. Diplomás vagy, gondolom meg tudod határozni a költségvetésedet. Ha nem futja tanárra, tanulj youtube videókról gitározni.
2022. szept. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor minek jársz? Senki sem kötelez.
2022. szept. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A gitározás nem számít bele az "élvezet" kategóriába? Akkor hagyd abba. Egyébként tanár nélkül is lehet játszani, de jó dolog az, ha van egy jó tanár, aki hetente kb 4000-ért segít a fejlődésben. Persze csak ha van miből, és nem az utolsó forint megy el rezsire.


(Mindenesetre értelmesebb hobbi, mint valami random nőnél otthagyni az éves zeneórák árát fél óra alatt. De ez csak a személyes véleményem.)

2022. szept. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Az élet csupa nehéz döntés! Ez pedig a legfurcsább kérdés ever. :)


De ha már: gitárral mindig be lehet csajozni!

2022. szept. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól megtanulsz gitározni, könnyen lesz csajod is, szóval a tanárt fogd föl befektetésként. Addig meg ne járj k.rvázni, hanem csattintsd ki, azzal is sokat spórolsz ám. Vaaagy! Keress olyan gitártanárt, akinél van happy finish.

Örülök, hogy segíthettem.

2022. szept. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ilyen kérdésre ez még idefér szerintem. Ezek a legcsajozósabb hangszerek az utca emberei szerint:

[link]

Különösen ajánlom a Drehert fogyasztó úriember meglátásait a témában. :)

2022. szept. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ennyire szerencsétlen vagy öregem? Diplomásként annyi perverz nő kapható ingyen hogy le se tudnád vakarni. Eljátszák neked a kislányt is, kérned sem kell. Nekem évente négy ilyen van és harminc éve gitározom szaré húgyé tanári diplomával. Három hónapig tanított egy ismert vidéki jazz gitáros, na de én előtte is autódidakta néhány évet tanultam.
2022. szept. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nem kell.
2022. okt. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!