Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik gitárkombó lenne jobb...

Melyik gitárkombó lenne jobb választás?

Figyelt kérdés

Adott egy pacifica 112v gitár és ehhez szeretnék venni egy gitárkombót.

Kettő készüléken gondolkodtam eddig: blackstar fly 3 / fender frontman 10g.

Szerintetek melyik lenne jobb választás?



2022. nov. 2. 21:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A gitár oké! Ha van rá 40k, akkor nézz körül a használt piacon. Lesz ott normál méretű, teljes értékű eszköz. Ha kell szívesen segítek, akár privátban is. esetleg FB-n megkeresheted a legnagyobb létszámú gitáros fórumot. Nagyon segítőkészek! Hajrá!
2022. nov. 3. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 vmg ***** válasza:

Szerintem a kettőből leginkább egyik sem.

Mennyi a keret rá?

2022. nov. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
És mi lenne a cél?Zenekari próba? Otthoni zajongás? Színpad?
2022. nov. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%

Előző folyt.: ha van rá pénzed, akkor csapj le erre, örök darab!


[link]

2022. nov. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 vmg ***** válasza:

Ha nem metált akarsz játszani akkor sztem is csapj le arra amit a 4-es írt.

Az egy nagyon jó kis erősítő.

2022. nov. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
65%

Rohadt fölösleges otthoni gyakorlásra 100 wattos 1×12-es kombó.

Ennél nagyobb fasságot nehéz lenne tanácsolni.

Nyilván csak a saját portékáját próbálja valaki rásózni valami szerencsétlenre.

2022. nov. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat!Inkább Otthoni zajongásra, nem metálra, hanem grunge,rock etc.
2022. nov. 4. 00:01
 8/14 A kérdező kommentje:
és ilyen 40-50 lenne a keret.
2022. nov. 4. 00:02
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! #1 vagyok. Nem javaslom olyan eszköz megvásárlását, ami a fent említett "örökdarab", vagyis eladhatatlan kategóriába tartozhat. Változni fog a zenei elképzelésed, nem részletezem, van benne rutinom. Nagy áldás egy jó cucc, de az sem baj, ha van piaci értéke, ha úgy hozzná a sors, hogy mennie kell egy másik miatt. Hajrá zene!
2022. nov. 4. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ha otthonra kell, akkor tényleg nem kell száz watt. Bár nem én árulom, azért mertem javasolni a Yamahát, mert az tényleg örök és elég univerzális, hangos, ráadásul szükség esetén javítható is. Kezdő szinten is évekig megállja a helyét próbán és színpadon is.


Ellentétben a friss holmikkal, amikben forrasztáskor elolvad a "nyáklap", maguktól letörnek az aljzatok és úgy általában szétmállik az egész tetűláda. Azok az igazán eladhatatlan darabok.


Kérdező: pedáljaid vannak? Ha rock meg grunge az irány, akkor kelleni fog pár torzító és más effekt is, amikkel kísérletezhetsz. Lehet, hogy egy multieffekttel jobban jársz, ha van rajta füleskimenet. Így nem mész a környezeted agyára, és felfedezheted,hogy milyen hangzások érdekelnek.


És ne vedd zokon a fenti vitát, mindenki segíteni akar a maga módján, és minél többet tudunk az igényeidről, annál jobban sikerül.


Szóval pedálok vannak már? Segít, ha leírod, kik a példaképeid, milyen zenéket hallgatsz.

2022. nov. 4. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!