Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nagyon nagy baj ha ilyen fura...

Nagyon nagy baj ha ilyen fura a zenei stílusom? Szerintetek ez változhat úgy hogy berögzűl úgy kb 2 maximum 3 alműfajra?

Figyelt kérdés

Szóval az a gondom magammal hogy leginkább az alter rocktól de az ilyen kicsit keményebb hangzású alter rocktól egészen durva metálig is szeretem az egész nem is tudom fő műfajt vagy hirtelen nem tudom hogy fogalmazzak.

De amúgy az ilyen black metálig de abból is inkább vagy a vegyes death/black metal vagy fordítva. Szóval képzeljük ezt el úgy hogy nirvana, pearl jamtől kezdve a death/black vagy black/death ig el tudok fajulni?

Azért kérdezem mert engem zavar valamiért hogy ezért egyszer le fognak nézni majd:(

Mert nirvanától nagyon megszerettem a bleach albumot meg ugye a nevermind is nagyon jó lehet most csomóan fújozni fognak de most ez az hogy na igen és amúgy a black metal az a burzumnak az ugyanúgy híresebb albumjai a filosofem,hvis lyset tar oss, és a burzum albumig. Szóval érdekel a véleményeteket hogy most tényleg van e bármi baj velem vagy én nem tudom már de segítsetek mert megköszönném:D



2022. dec. 20. 23:12
1 2
 11/15 NTBS ***** válasza:
100%
Semmi baj vele. Azt halgass, amit szeretsz.
2022. dec. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2022. dec. 22. 06:36
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem bántásból, de kicsit külső kontrollos vagy. A zenei ízlés tök magánügy, ráadásul nincs egy általános viszonyítási alap sem, amit kötelező lenne szeretni. Vannak divathullámok, amikkel nem muszáj foglalkozni (sőt), de a zene az csak zene. Még az is mindegy, hogy mennyire menő vagy bonyolult vagy elismert vagy vitatott vagy művészi vagy épp primkó.


Én kapásból szeretek egy csomó lenézett zenét, és nem szeretek egy csomó körülrajongottat. A munkám miatt mostanra embertelen mennyiségű könnyűzenét hallottam az elmúlt száz évből, és annyira hihetetlenül gazdag a kínálat, hogy nem is látom értelmét műfajonként válogatni. Sok tízezer előadó sok milliónyi zenéje várja, hogy meghallgasd. A Spotin 80 milliós a katalógus. :)


Ami megérint, az a te zenéd, és tényleg minden más mellékes. Fontosabb a nyitottság, a flow, az átélés.

2022. dec. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nálam van valami kényszerbetegség szerüség,mármint hogy tudom,próbálom azt gondolni magamba hogy az embereknek nincs közük hozzá ,de ezen kattog az agyam és nem tudom el engedni hogy nagyon sok műfajt szerethetnék,de nem tudom magamból kiverni ezt a blokkolást vagy gátlást vagy hogy mondjam.
2022. dec. 23. 20:22
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez már a pszichológia területe, nem a zenéé. De szerintem majd kinövöd ezt.
2022. dec. 24. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!