Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Zámbó Jimmy tényleg olyan...

Zámbó Jimmy tényleg olyan volt mint a sorozatba?

Figyelt kérdés
2022. dec. 21. 20:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt konkrétan hogy érted? A sorozat mindössze kb. 40%-ban mutatja a valóságot az életéről, 60%-ban pedig fikció! A benne hallható zenék szintén - egy részüket tényleg énekelte, a többi viszont direkt a sorozathoz készült!
2022. dec. 22. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem arra célzok, hogy az első részeibe egy hobbit a szereplő, hanem amilyen erkölcsi hulladéknak van bemutatva (és sok szereplő még így is nyomorékabb)
2022. dec. 22. 20:14
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
#2 Szerintem a családja nem engedte volna kiadni a filmet, ha egy az egyben őt ábrázolták volna. Nagyon sok megkérdőjelezhető dolgot csinált... Jó hangja volt, ez tény, de emberileg egy hulladék volt...
2022. dec. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
Igaz, ilyen volt jimmy
2022. dec. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%
Hát szerintem ebben a sorozatban senki sem 100 százalékban olyan, mint az életben volt. Szerintem Edit asszony sem volt ennyire kimért, Krisztián sem lehetett ilyen ügye-fogyott. Valószínűleg Jimmy sem volt ennyire pökhendi, buta. Az interjúk során legalábbis nem, de a sorozatban még a nyilvánosság előtt is teljesen prolin adja őt elő Nagy Ervin. Persze én is csak külső megfigyelőként állíthatom, azt ismeretlenül mi sem tudhatjuk milyenek voltak ők akkor valójában. Valami alapja biztos van a dolognak, de szerintem szándékosan vannak benne karikaturizálva a szereplők. Egyrészt ki lehet bújni a felelősség alól (mint ahogy az elején is kiírják hazugságok és igazságok), másrészt jobban szórakoztatja a nézőket.
2023. jan. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Zámbó Krisztián adott interjút Palik Lászlóéknak és mondta, hogy azért sok rész fikció, de vannak igaz sztorik is, de ezt ki is írták a részek elejére, hogy igaz történetek és hazugságok alapján. Pl a Krisztián anyja sem dohányzott meg nem volt olyan amilyennek ott beállítják, de az tény, hogy ellenezte a Verával való házasságot. A 7. részre mondta, hogy az 100%ban igaz abban még ő is szerepel. Az ivás és a csajozgatások igazak de hát a mai világban is sok előadó így él.
2023. jan. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

#1-es vagyok. Ezt a részt nem értem:


“Pl a Krisztián anyja sem dohányzott meg nem volt olyan amilyennek ott beállítják, de az tény, hogy ellenezte a Verával való házasságot.“


Konkrétan ki ellenezte és mikor? Vera volt Jimmy első felesége, Krisztián édesanyja, tehát Krisztián eleve nem is tudta ellenezni! Nem kevered Edittel? Ő volt Jimmy második felesége! Vagy egyáltalán ki volt az, aki ellenezte?

2023. jan. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
6-os vagyok igen elirtam elnézést Vera édesanyja ellenezte Jimmy és Vera házasságát nem Jimmy anyja rosszul emlékeztem. Ezért házasodtak össze titokban, de ez nincs benne a filmben csak Zámbó Krisztián mondta egy interjúban. És javítok nem Krisztiánt hanem Jimmyt akartam írni az ő anyukájáról írtam, hogy ő nem dohányzott valójában.
2023. jan. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
77%
A befejező rész után utánaolvastam olyan fórumokon ahol akkor írogattak, amikor meghalt és pontosan ilyennek állították be azok akik látták őt privát emberként. A karakterét szerintem nem sikerült visszahozni a sorozatban, de a sztorik ettől még (ki tudja) lehetnek valósak. Biztos a pletykáknak is van némi alapja, de valószínű, hogy voltak rosszakarói is. Jimmy egyébként nyilatkozott anno egy interjúban és szerénykedni próbált, hogy ő a "lelkek királya" amit a dalaival ért el és ezt a közönség adta neki, de nem mint személyiség kell rá királyként tekinteni. Aztán ki tudja hogy a szavai és a valós gondolatai mennyire voltak azonosak, ezt tényleg csak a közeli barátok, család tudhatják, akik ismerték. Krisztián nemrég egy interjúban mondta, hogy nem tetszett neki az előadott karakter, de úgy nézte a sorozatot, mintha nem az apjáról szólna és úgy már tetszett neki, mert szerinte ő ennél úriemberebb volt. Nem tagadta egyébként, hogy sok ilyen durvább részen még "szépítve is lett" de bőven volt benne fikció is. A másik meg, hogy nem tudhatjuk milyen életet éltek, a sorozatban egy kis ferdítés is lehet egy drasztikus változtatás. Pl kétlem, hogy a neje ölbe tett kézzel ült miután kapott és hallgatta közben Jimmy számát, vagy hogy omodament és neki állt őt félholtra verni csak úgy ok nélkül (pletykákból kiindulva). Nem akarom őt megvédeni mert gyűlölöm az erőszakot, de itt-ott kicsit olyan volt, mintha a sorozat a feleség megsajnálásáért készült volna.
2023. jan. 24. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Persze hogy nem volt ugyanaz a személyiség, nyílt dolog, hogy a sorozat csak kb. 40%-ban tükrözi a valóságot, 60%-a fikció, és ahogy hallottam, egyedül a 7. rész készült teljesen valós sztori alapján!

Amúgy bármilyen életrajzi filmet vagy sorozatot nézel, még ha fikció helyett full valóság is, mindegyikben van azért pár jelenetben ferdítés, mert a készítők szerint így érdekesebb lehet!

2023. jan. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!