Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Alábbi magyar énekesek közül...

Alábbi magyar énekesek közül ki a legnagyobb, legjelentősebb véleményetek szerint?

Figyelt kérdés

2022. dec. 28. 19:27
A kérdező szavazást indított:
Demjén Ferenc
D. Nagy Lajos
Pataky Attila
Bródy János
Szörényi Levente
Vikidál Gyula
Kovács Ákos
Nagy Feró
Szikora Róbert
Fenyő Miklós
38 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Asszem csinálok egy robotot, ami minden ilyen iyen kérdéshez beírja, hogy "A zene nem verseny, hanem szubjektív élmény, ezért értelmetlen dolog sorrendeket felállítani."
2022. dec. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
26%
Egyiket sem mondanám jelentősnek. Jókor voltak jó helyen, benyaltak az aktuális rendszernek és ezért őket favorizálták őket a tehetségesebb kortársaikkal szemben.
2022. dec. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Legnagyobbnak nem mondanám, de Vikidálra nyomtam, énektudást tekintve a listáról ő volt a legmagasabb szinten.
2022. dec. 29. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%
Máté Péter???
2022. dec. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
41%
Ezek 80%-a csak azért "énekes", mert annyira gyatra a kínálat, hogy a sok nagyon rossz közül valamiért ők a közepes tudásukkal is képesek voltak kiemelkedni a mezőnyből...
2022. dec. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%
Demjén szép hangú, de nem az én stílusom. Feró olyan "futotta még", ha technikailag nézzük, de mivel az a két Ős-Bikini lemez 10/10, ezért rá adtam a voksomat.
2023. jan. 1. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
20%

Nem értem, miért pontoztátok le a 5-ös válaszolót. Ezek többsége tényleg jókor volt jó helyen, és csak a szegényes kínálatból tudott kiemelkedni.

Demjénre és Nagy Feróra legalább lehet mondani, hogy volt egy-egy jobb számuk, albumuk, de pl. Fenyő Miklós egy vicc.

2023. febr. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!