Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Gáz ha 30 évesen férfiként...

Gáz ha 30 évesen férfiként szeretem Avril Lavigne számait?

Figyelt kérdés

Természetesen hangulatfüggő. De számomra ez a pop-punk, skater zenei stílus a 2000-res évek hangulatát idézi. Avril kisugárzása pedig számomra egy akkori lázadó, vagány nőideál, barátnőideál ami sosem teljesedik már be. Ha belehallgatok egyfajta képzeletbeli vagy érzésbeli barátnő dalait hallom és szinte csettintésre visszaküldi a lelkemet a 2000 es évek világába az összes ehhez köthető emlékkel és érzéssel. Mintha 10-20 évet fiatalodnék csak ha hallom. Mellette a lázadása, küzdelme, mondanivalói szerintem minden hozzá hasonló lázadó de nem szélsőségesen anarchista hanem inkább olyan skater, indie felfogású ember megért.

én ezért hallgatom meg. Persze titokban. Nem rohangálok avril lavigne pólóban és nem büszkélkedek azzal hogy mennyire szeretem.


Ki mit gondol? Mert sokan akik pl metált hallgatnak meg keményebb rockot leköpnének az ilyen hallatán.


2023. jan. 8. 11:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nem gáz, mindenki azt hallgat amit akar, 30 évesen fura hogy ezt még nem értetted meg
2023. jan. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Ha neked ez így jó, és visszarepít abba az időszakba, akkor nyugodtan hallgasd.

Aki meg amiatt köp rád, hogy mit szeretsz szabadidődben hallgatni, azzal jobb, ha nem is vagy közelebbi kapcsolatban. Nincs rájuk szükséged! :)

2023. jan. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
En is hasonloan erzek, de en retro fiubandakat halgatok.
2023. jan. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem gáz, azt hallgatsz, amit szeretnél. Én is nagyon szívesen hallgatom a 2000-es évek dalait, hisz az volt a gyerekkorom/tinédzserkorom. Avrilt is szeretem, bár bevallom őszintén, nálam elég ritkán pörög. De valószínűleg ez az miatt van, mert egyébként se hallgatok sok női előadót.


Ha valaki a zenei stílusod alapján ítél meg, azzal ne foglalkozz. Egyáltalán, nem is szégyenkezz miatta. Ha szereted, szereted, pont.


Egyébként attól, hogy valaki metált, vagy rockot hallgat, nem fog elítélni. Nagyrészt nálam is az pörög, de ettől még nem utálom azokat, akiknek más a zenei ízlésük. Én se mindig csak metált hallgatok. És igen, szégyen, nem szégyen, de olykor Backstreet Boys is szól.


Állj ki magadért, és legyél büszke arra, hogy milyen zenét hallgatsz. Mert ha egy ilyen apró dolog miatt félsz mások véleményétől, akkor a komolyabb dolgoknál mi lesz? Legyél magabiztos, ne érdekeljen, mit gondol más.

2023. jan. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!