Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Más is utálja a Halott Pénzt?

Más is utálja a Halott Pénzt?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudom, mit esznek rajta az emberek.


Elnézést, senkit nem szeretnék megbántani, de számomra ez nem nevezhető zenének, rapnek meg aztán végképp nem.

Unalmas, elcsépelt, túlhype-olt. Azt hittem, 2-3 év és lecseng, de még mindig nagyon a köztudatban vannak.

Szeretem Balázsékat hallgatni, de ők is nyomatják ezt a bandát és a Rádió1 minden áldott nap a reklámok között lejátszik legalább 1 Halott Pénz számot. Elegem van már ebből.


Marsalkót egyszer testközelből láttam, és a kisugárzása is borzalmas volt számomra. Szerintem nagyképű, csak azt nem tudom, mire fel? Nem nevezném sem művésznek, sem zeneszerzőnek, sem rappernek, sem énekesnek. Inkább ripacsmester.


Sajnálom, valahol ventillálnom kell, mert legnagyobb szomorúságomra a barátaim közül is sokan kedvelik ezt a zenének csúfolt akármit. Amikor megemlítik, hogy menjünk már el a koncertjükre, kidüllednek a szemeim, persze közben próbálom titkolni a véleményem, mert megbántani nem szeretném őket.


2023. jan. 17. 09:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
Végre valaki 😂 Már az első daluk óta utálom őket. A "rap" rész az kb dallamos(?) beszéd inkább. Az énekesnek meg annyira erőltetett hangja van hogy sokszor elröhögöm magam ha meghallom. Annyira komolyan veszik magukat pedig 0 amit fel tudnak mutatni. Tucat rádiózenét játszanak ha nem éppen jó régi számokat bsznak el a feldolgozásukkal. Alig várom hogy eltűnjenek a süllyesztőben 😄
2023. jan. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%
Ja és még a saját dalaiknak a szövege is szar/ sokszor értelmetlen. Ha már szar a szöveg legalább lenne jó a beat de hát nekik egyik se megy
2023. jan. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem utálom, de nem szeretem. Nekem olyan semmilyen.

Rapnek harmatgyenge, csak felmondja a szöveget. De gondolom, erre rájött Marsalkó is, mert beszerzett maga mellé egy énekelni tudó srácot is.

Szóval erősen túlértékeltnek gondolom.

2023. jan. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Belehallgattam 1-2 számukba most, mert nemigen hallgatok rádiót, így nem ismerem őket. Azt kell mondjam valóban gyengusz.
2023. jan. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
88%

Szar az egész, a nevétől kezdve az erőltetett béna rap-ig.

A legrosszabb, amit a Demjén számával tettek, azt rituálisan meggyalázták ezek a majmok.

2023. jan. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%

https://www.youtube.com/watch?v=ygCSMf9tsWs

https://www.youtube.com/watch?v=TmT44z7d9Hs

Ha valakit érdekel a zenekar története és nem csak fanyalogni akar :)

2023. jan. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
33%
Mert a Wellhello sokkal jobb ám - ja, nem.
2023. jan. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
86%
Ki lehet vele kergetni a világból. Volt "szerencsém" egy koncertet akaratomon kívül végighallgatni (nem messze a lakásomtól volt), bárcsak ki tudtam volna kapcsolni a fülem!
2023. jan. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
83%
7 egyik kutya, másik eb :)
2023. jan. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
46%
Attól mert elmond egy szívszorító történetet arról hogy indult még nem lesznek jobbak :D A wellhellot meg senki nem emlegette de ott legalább a srác amelyik énekel annak szeretem a hangját. (Attól függetlenül nekik is tucat egy az összes számuk)
2023. jan. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!