Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Amatőr emo rap számokról...

Amatőr emo rap számokról mondanátok véleményt?

Figyelt kérdés

Azt hiszem e boy-ok hallgatnak ilyet. Lil Peep, vagy Brennan Savage féle számokhoz hasonlítanának.

Mivel tényleg amatőr számok, mert nem stúdióban vannak felvéve, így ne a hang minőségre reagáljatok, csak úgy alapból a számokra, hogy milyenre sikerültek. Görgessetek lefelé, mert van több is.

Nagyon kérek mindenkit, hogy fikázás nélkül kommenteljetek. Tudom jól, hogy több lesz majd a negatív kritika, mint a pozitív. Építő kritikára nem lesz szükség, mert több szám már nem lesz a csatornán. Csak úgy alapból a számokról várok reakciókat, hogy kinek hogy tetszik... esetleg még azt, hogy melyik lett jobb az összes közül.

Légyszi, tényleg csak kulturáltan, fikázás nélkül írjatok. Nagyon köszönöm!


[link]



2023. jan. 24. 22:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha ezek a te dalaid, akkor elsőként azt javasolnám, hogy magyarul írj dalszöveget. Angolul csak akkor érdemes, ha közel anyanyelvi szinten beszéled.

Ezen kívül nézz sok-sok videót, hogy hogyan is kell beatet készíteni, majd ha ez megvan, kezdj el gondolkodni, hogy hogyan tudnád ezt egy picit egyedibbé tenni.

Eztán pedig azt kell eldöntened, hogy inkább ilyen trash youtube rapper leszel, vagy próbálsz valami minőségi munkát készíteni.

2023. jan. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Abból fakadóan, hogy magam is rájöttem, mennyire nem megy ez nekem, nem leszek youtube rapper. Már nem csinálok újat. Ennyi volt.
2023. jan. 25. 16:46
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Abban teljesen jól összefoglaltad, hogy amatőr. És sajnos ez nem csak a felvétel minőségére vonatkozik. Ezzel egyébként semmi gond, ha a helyén kezeled a dolgokat. Csinálj még jó sokat magadnak, zenélni jó. De nagyon kevés ez bármihez. Nincs a szövegelésben semmi dinamika, ritmika. Nem értem miért kell angolul tolni? A Wreck egyébként hallgatható dal lenne megfeleően feljavítva.
2023. jan. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2023. jan. 28. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!