Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mondanatok velemenyt a blogomrol?

Mondanatok velemenyt a blogomrol?

Figyelt kérdés

A dekorgumi felhasznalasarol szol, es mivel ilyen konyvet csak egyet talaltam (ami kb 15 eves es nemetrol lett atforditva), igy gondoltam mas is orommel venne ha errol irnek konyveket.

Barmilyen eszrevetel, kritika, otlet jol jon!

(A konyvbe persze profibb kepek lennenek :) )


2015. márc. 18. 00:22
 1/9 A kérdező kommentje:

A blog cime lemaradt :)

kreativdekorgumi.blogspot.co.uk

2015. márc. 18. 00:23
 2/9 anonim válasza:
Nekem tetszik, el is mentettem :)
2015. márc. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen!

Szerinted megerne konyvet is kiadni belole? Lenne ra vevo?

Mivel ilyen nincs a piacon es 4-en kerdeztek mar a kovetoim kozul, ami azert tobb mint a semmi :)

2015. márc. 18. 21:38
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
A Holló barkácskönyveknek és a Színes Ötleteknek van dekorgumis kiadása, többféle is.
2015. márc. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Szia utolso!

En mar tobbszor rakerestem ilyen konyvekre a neten, de most oket is atneztem megegyszer, es csak 2-t talaltam, amit irtam is az elejen, mindketto nemetrol van atforditva, es nem mostani kiadasok!


Viszont ha a neten nem talalok mast, es szerinted van ezen a ketton kivul(Gudrun Hettinger-Dekorgumi a gyerekszobaban es a kertben 2003-as; Sonja Schnittker- Dekorgumi 2001-es), akkor megkoszonnem, ha leirnad a szerzot es cimuket, vagy linkelnel egy oldalt,ahol megnezhetem.

2015. márc. 19. 12:44
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem olyan rossz, ha van kiadó, aki kiadja, akkor akár könyvet is csinálhatsz belőle, ha szeretnél, bár nekem annyira nem a kedvencem ez a dekorgumi és nagyon zavaró, hogy nincsenek ékezetek.
2015. márc. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A konyvhoz termeszetesen megoldanam valahogy az ekezeteket, ez csak a blogon van igy. De mivel 90%-ban kulfoldi magyarok nezik az oldalt, igy ok ertik is.
2015. márc. 19. 18:23
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha külföldiek nézik 90%-ban, akkor egy magyar kiadással nem sokra mész, nagyon nehezen jutna el hozzájuk.


Ebből inkább sablonokra van csak igén, nem?

2015. márc. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem kulfoldiek, hanem kulfoldi magyarok. Es mar talatam is kiadot! :)

Mar alig varom hogy megjelenjen!

Mar csak tokeletesiteni kell egy kicsit a konyvet.

2015. márc. 20. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!