Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen vezetékes fejhallgatót...

Milyen vezetékes fejhallgatót vegyek 100 ezerig, elektronikus zenére?

Figyelt kérdés

Olyan kéne aminek szép telt, dinamikus hangzása van (gondolom itt a nyitott fejhallgatók kiestek), és a magasak is szépek, nem fülbántóak, mert a műfajokban amiket hallgatok sokszor vannak nagyon magas, éles hangú szintetizátorok stb.

Egy iFi Zen DAC V2-re kötném rá amúgy, ti mit ajánlanátok?


2023. jan. 28. 21:15
1 2
 1/11 anonim válasza:
40%
Ha ennyi pénzed van rá, miért nem profiktól kérdezel, profi helyen??? szakbolt, szakfórum, zenészek,...
2023. jan. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

100 ezer nem sok hangtechnikára, ennyi alatt gyártók belépő termékei szoktak lenni, meg hát könnyűzenét akarok hallgatni...

Ha mondjuk klasszikus zenéhez akarnék 500-600 ezres audiofil fejhallgatót venni, akkor tényleg nem itt kérdeznék, de szerintem ez még bőven belefér

2023. jan. 28. 21:50
 3/11 anonim válasza:
10%
Az ÉN csóró anyámat. :(
2023. jan. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

#3.Magyarországon vagyunk, igazából itt a népesség nagy része átlag alatt keres ezért olyan fura a 100 ezer, de váltsd csak át szépen euróba és mindjárt kiderül nem olyan irreális összeg az.

Kérdező:

Valami mélytúlsúlyos fejhallgatót javaslok:

[link]

Ezt, szerintem ez bőségesen megfelel az elvárásaidnak, iszonyat nehéz beszerezni sajna.(most csodálkozok is hogy lehet ilyet kapni egyáltalán)

Hozzátéve, igen Sony de az M50X-t keresztbe lenyel, mert kényelmes és normális anyaghasználata van. Többet nem feltétlen éri meg rászánni, mert ott már egyre több a lineáris hangzású ami meg nem igazán jó arra a műfajra.

2023. jan. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
M50x-em volt már 2 éve, tetszett az is, bár normális elektronikám nem volt hozzá, meg akkor még más zenéket hallgattam.
2023. jan. 29. 09:11
 6/11 anonim ***** válasza:

Az nem valami hosszan hordható darab, volt hozzá szerencsém.

Hangzása nem rossz, de az M40X olcsóbban sokkal jobb tőle.

De igazából én óva intek mindenkit az M szériától, mert nagyon sok a mozgó műanyag ami miatt nem valami tartósak.

Amúgy ha az tetszett az MDR-1AM2-nél sok meglepetés nem fog érni, kicsit talán részletesebb a hangzása. Viszont az korrekten össze van rakva.

2023. jan. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Meg az én kr va anyámat nem? Ennek itt az a baja, hogy hogyan találjon 100k-ért fejhallgatót???? Fideszes vagy mi?
2023. márc. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

OFF/

Irigység megy az országban, de az egymás segítése és összefogása nem.

Azért tartunk itt ahol, megérdemeljük. /OFF

2023. márc. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Az a iFi Zen DAC V2 is 60K felett van! Van pénz lóvéra gazdaggyerek!
2023. márc. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az még gyerekjáték kategória, belépős láncnak szoktuk ajánlani.

Átlag otthoni audophile-nak bőven jó, de professzionális környezetben kevés.

Attól nem lesz gazdag valaki, hogy egy ilyesmit megengedhet magának.

Egy Tesla valószínűleg többe kerül és a fenntartása is drágább, holott egy olcsó Suzuki is megfelelő a célra, de nem mindegy a kényelem, a sebesség, a vezetési élvezet stb.

Ugyan ez igaz minden eszközre/tárgyra.

2023. márc. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!