Melyik a jobb fejhallgató zenehalgatásra?

Figyelt kérdés

Oneodio A11 vagy Oneodio Pro-M

A kérdésre válaszoljatok pls!



2022. szept. 20. 13:30
A kérdező szavazást indított:
Oneodio Pro-M
Oneodio A11
3 szavazat
 1/9 A kérdező kommentje:
Vagy az OneOdio S1 esetleg?
2022. szept. 20. 13:37
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönjük! Moderátoraink ellenőrizni fogják ezt a választ.

A válaszadó értelmetlen dolgokat ír.

Ezt mindekettőtök válaszával megcsináltam. Remélem a modik tesznek valamit. :D

Sajnos a h utan offelyzet az, hogy a Pro-M kilöve szerintem mert 444G sulya van és el nem tudom képzelni, hogy azt milyen lehet a fejen tartani.

Ezért az Oneodio S1 lesz a másik versenyző. Jó lenne az is ha nem törne össze olyan könnyen a fülénél vagy valami. És nem csúszkálna le mindig a fejemről!

2022. szept. 20. 17:56
 3/9 anonim ***** válasza:
Jelentgetheted a válaszokat, attól még hitvány kacatok maradnak.
2022. szept. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönjük! Moderátoraink ellenőrizni fogják ezt a választ.

Majd azt a válaszo Wazedat nem jelentem amiben legalább annyit írsz, hogy mégis melyik a három közül még ha valóban kacatok akkor is!

2022. szept. 21. 11:09
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha szart akarsz venni (minek...?), akkor teljesen mindegy.
2022. szept. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az intelligencia pedig a tetőfokára hág!


[link]

2022. szept. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát a 2 közül kb. egyik se:/
2022. szept. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igényes zenehallgatáshoz tényleg nem való egyik sem. Eleve a mikrofonos cucc egy gamer headset, teljesen másra tervezték, nem zenére van optimalizálva (ha egyáltalán van bármire is).


A BT-s már inkább alkalmas lehet, de vedd figyelembe, hogy a BT jelátvitelhez lezajlik egy digitális-analóg átalakítás. Ennek a színvonalát a fejhallgatóba épített átalakító csip minősége határozza meg. Ha az nem elég jó, akkor hiába megfelelő a füles fizikai kialakítása, a hang nem lesz túl jó. A komoly csipek pedig még mindig nem olcsók.


A legjobb minőséget kábeles fejhallgatóval tudod elérni, ahol legfeljebb egy átalakítás történik, és onnantól a jelút végig analóg. Ez még akkor is számít, ha a telefonodról hallgatsz zenét.


Sőt: ha eleve alacsony felbontású mp3 streamet hallgatsz (pl. a Spotify úgy van beállítva, hogy engedi), akkor már a forrás is gyengusz, és még ezen is rontani fognak a filléres csipek. Még ekkor is jobban jársz egy minőségi drótos fülessel.


Erre a kérdéskörre is igaz, hogy olcsó húsnak híg a leve. Az igazán igényes, nagymembrános, rendes akusztikai kialakítású, hi-fi fejhallgatók 50-60e Ft körül indulnak, ezeknek van mélyük is, és kiegyenlítetten szólnak. Ha telefonon, utazás közben hallgatnál zenét, akkor egy igényesebb drótos füles 10e Ft környéke.

2022. szept. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#8 Na végre egy normális válasz.

Bár sokat te sem tudsz leírni a fejhallgatókról. De legalább próbálkoztál.

És kábeles fejhallgatót azért nem veszek mert 2 ilyenem is volt. A Trust az első perctöl kezdve nem adott csak nagyon pici hangot. Mikor bedugtam a telefonjaimba. 3 telefonom is volt 2 android meg 1 IPhone és egyikkel sem volt jó. A másik fejhallgatom. Nem tudom milyen márkájú volt valami drágább cucc. Az működött 2 hónapig utána ugyanez lett vele.

Most a fentebb lévő válaszoloknak hála végül egyik füles sem lett. Mivel azt mondta valaki, hogy az oneodio nagyon hamar tönkre megy. Így bementem az Expertbe és ezért a Philips Tauh202BK és a Jbl Tune510BT között. A türelmetlen eladók csak 1-1 percre adták ide kiprobálásra így a basszus nem igazán tudtam figyelembe venni mivel mindegyik zenénél más. Annyira ugrattak, hogy csak a hangerőre tudtam koncentrálni ezért megvettem a Philipst. Elvileg a Jbl picit halkabb de észrevehetően jobb a basszusa. 2 Brazil videós szerint. A magasrol nem mondtak semmit bar elvileg az nem is szamit kozel sem annyit mint a mély.

És most azért vagyok depis mert gondolom azért kicsit észrevehetően de lehet jobban jártam volna a Jbl-el vagy pláne az Oneodio S1-el. Mivel a Jbl egy 14,5 ezres fejhallgató a Philips pedig 10,5 ezres.

2022. szept. 23. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!