Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Rammstein új albuma hogy...

Rammstein új albuma hogy tetszett nektek?

Figyelt kérdés
Csak kivàncsi vagyok.

2023. jan. 30. 07:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon, rendszeresen szól itthon.
2023. jan. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Számomra sok újdonságot nem hozott, de nem is ezt vártam tőle. Vannak rajta jó dalok (kedvenceim a Zeit és a Zick Zack), előszeretettel hallgatom, de az egész diszkográfiát nézve szerintem egy közepesre sikerült darab.
2023. jan. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem őket,de ez az album hatalmas csalódàs. :(
2023. jan. 30. 14:27
 4/9 anonim ***** válasza:
#3 Hogyhogy?
2023. jan. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Közepes, unalmas.


Az előző albumtól sem ájultam el, de egész jó volt, a Zeit-ot viszont unom. Többször meghallgattam, aztán félre is raktam.

Kiemelkedő számokat mintha már nem tudnának írni.

2023. febr. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Amikor kijött rögtön meghallgattam, a Zeitot, Armee der Tristent, Adieu-t többször is mert azok megfogtak 2-3 napra, aztán őszintén azóta se jött utamba:D Egysíkú dalok, a videoklippekben most (vagy ismét) több munka lett fektetve.
2023. febr. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kezdettek óta hallgattam őket! De ez a mostani album.....sokkolt a videoklippjük is,valahogy nem birtam végig hallgattni...
2023. febr. 3. 08:51
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes módon nekem a Zeit az egyik kedvenc dalom lett. Főleg a szövege fogott meg, de a zenéje is tetszik, ráadásul azért is hatott rám nagyon, mert pont egy olyan helyzetben voltam, hogy én is azt kívántam, hogy álljon meg az idő.

Második kedvencem a Zick Zack, főleg a jó hangulata miatt, emellett imádom a refrén zúzós riffjét és a szintetizátor témát is.

Harmadik és utolsó kedvenc a Schwarz, egyrészt dalszöveg miatt, másrészt a bridge-ben hallhatö gitártéma miatt, ami egyébként a Was Ich Liebe-re emlékeztet.

A többi dal szerintem nem nagy szám, a Dicke Titten-t kifejezetten utálom, úgyhogy összességében szerintem egy eléggé közepes lemez, csupán 3 szimpatikus dallal.

2023. febr. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
91%

Végre valaki akinek szintén herótja van a Dicke Titten-től, én is utálom :D Nem is értem miért ez az egyetlen dal van felhypeolva az egész dalról.

Talán mert egyszerű, nem kell rajta gondolkodni.


Rammstein dalainak mindig is azt a rétegét szerettem, ahol a dalszövegén lehetett kicsit elmélkeldni, gondolkodni, érzelmeket belecsempészni. Ez az album szerintem pont ezt az elmélkedős részét hozta ki magából, ugye az idő múlásáról, elmúlásáról. Nekem ezért kifejezetten tetszik. Főleg a Zeit, Adieu, Meine Tränen, Giftig és nem utolsó sorban az Angst.

Zeneileg ahogy előttem is szóltak, nem sok újat hozott ezzel a Rammstein, dallamilag nagyon hasonlítanak egymásra a számok az albumban.

Videoklippekre nem igazán szoktam már adni, a bohókásabb számoknál Zick-zack meg a Dicke titten szintén tipik Rammstein stílus. Adieu meg szerintem olyan mint az Ich will videoklipje, csak visszavettek a képi világ tempójából. Viszont nekem nagyon tetszett a Zeit videóklipje. Groteszkül szép. Szívbemarkoló az a jelenet mikor Oliver mellől a kedvesét elviszi az elmúlás (a halál).


Pontozva az egész albumot, ez nekem olyan 7/10-es. A koncertre mindenképp elmegyek :)

2023. febr. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!