Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan állítanátok sorba...

Hogyan állítanátok sorba énekhang, énektudás alapján a következő énekesnőket?

Figyelt kérdés
Adele, Rihanna, Lady Gaga, Beyoncé, Ariana Grande, Sia. Ha indoklást is írtok az lenne a legjobb :)

2023. febr. 23. 20:45
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Ariana Grande rendelkezek a legjobb adottságokkal ilyen téren, de szerintem abszolút nem használja ki.

Sia szintén kitűnő, de ő meg nem használja jól és sok technikai hibát is vét.

Adele elég képzett és jól is használja, rengeteget fejlődött az évek során.

Lady Gaga, Rihanna és Beyoncé szerintem átlagos énekesnők, leginkább a stílusuk és a jól megírt dalok teszik őket naggyá. Nagyjából ennyi.

Mivel őket nem hallgatom nagyon és élőben sem láttam ezért nem volt olyan könnyű.(metalénekesnőket jobban ismerem, és szerintem ők jobbak is, bár Ariana-t megnézném más stílusban, mert tényleg énekesnek született)

2023. febr. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ, jó volt olvasni:) viszont Lady Gagaval es Beyoncéval kapcsolatban nem értek egyet. Lady Gaga szerintem a Csillag születikben nagyon nagyokat énekel, a gagyi pop számai után számomra nagy meglepetés volt.

Beyoncé-val kapcsolatban: ezt ismered?


https://www.youtube.com/watch?v=ccthIuJOi5A&ab_channel=Dingl..


szerintem itt megmutatkozik mi a különbség egy nagyon jó énekesnő és egy szupersztár között.

2023. febr. 24. 13:49
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Huh, hát ez nehéz lesz. Hang alapján nálam csakis Adele lehet az első (bár nem ő a kedvencem), aztán Beyoncé, Gaga, Ariana, Sia, végül pedig Rihanna. Sajna sokan nem használják ki isteni adottságukat a fenti énekesek közül (pl Riri, Gaga), pedig nagyon jó lenne. Bár nekem lenne csak fele ennyire jó a hangom :D
2023. febr. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
És ha betennénk még közéjük Christina Aguilerát is? :)
2023. febr. 26. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ma 04:38 igen őt is be lehetne, viszont inkább a jelenkor meghatározó énekesnőire akartam korlátozni a kérdést. Bár akkor lehet már Beyoncé is kiesne a felsorolásból
2023. febr. 26. 08:47
 6/8 anonim ***** válasza:
15%
Ariana Grande Sia a többiek meg büdös r****ok
2023. ápr. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
81%

1.Rihanna (Különleges a hangtónusa és nem hasonlít senkiéhez. Sajnos kevésbé használja ki).

2.Lady Gaga (Jó hangja van, jól is használja).

3. Sia (erőteljes a hangja, jól használja).

Beyoncé (jó hangja van).

Ariana Grande (jó hangja van, de nem különleges).

2023. szept. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Adele kimaradt bocsánat, számomra ő Sia-val egy szinten van.


4. Beyoncé

5. Ariana

2023. szept. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!