Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan tanulhatnék meg énekeln...

Hogyan tanulhatnék meg énekelni otthon?

Figyelt kérdés

Jelenlegi állás szerint nem igazán tudok énekelni, azt is mondhatnám, hogy rosszul énekelek. Na most ez nekem a legnagyobb szivfajdalmam, ezért szeretném valamelyest javítani az énektudásom. Tisztában vagyok vele, hogy nem lehet felhozni profi szintre, de ha már annyit javul, hogy nem csak kornyikálásnak hallatszik, már boldog leszek.

Az érdekes az, hogy nincs teljesen bot fülem, mert nem azt mondom, hogy kristálytiszta zenei hallással rendelkezem, de azért valamennyire hallom a hibáimat. Ennek ellenére nem tudom javítani.

Énektanárhoz nem szeretnék járni, mert fölöslegesnek tartanám erre pénzt kiadni, mivel énekes úgysem lesz belőlem.

Hogyan gyakorolhatnék itthon, milyen eszközöket, technikákat tudtok ajánlani?



2022. okt. 31. 10:59
 1/8 anonim ***** válasza:
9%
Keressed fel Varga Irénkét.
2022. okt. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
4%
Csatlakoznék az 1-es válaszolóhoz. Nézd a videóit és tanulj. Ha ügyes vagy,a titanikot meg is tanulnod karácsonyig.
2022. okt. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Haha
2022. okt. 31. 11:54
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj hangképző gyakorlatokat és tanuld meg a helyes légzést. Ez már sokat segít és elfogadható lesz. Ha színpadra állnál akkor viszont nem tudod megkerülni a tanárt, arra a szintre csak ő tud hozni.
2022. okt. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
Pont az éneklés nem nagyon megy tanár nélkül. Nem azért kell a tanár, mertnszínpadra akarsz állni, hanem mert tényleg megtanít. Ha az éneklés tényleg fontos számodra, akkor a legjobb befektetés, mert boldoggá, magabiztossá tesz, a színpadtól, karriertől függetlenül.
2022. nov. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előzővel, nekem is hasonló terveim vannak, igaz 30 éves vagyok már. Nem biztos, hogy fel lehet hozni profi szintre, de törekedni lehet rá,tudatosság, tervezés, sok szorgalom és gyakorlás. Cserébe önbizalomnövekedés, lelki egyensúly, és fizikai egészség. Veszítenivaló nincs. Sok sikert kívánok!
2022. nov. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
86%
Utolsó vagyok a tanár jelenléte fontos szerintem a technikák elsajátításához, fejlődéshez.
2022. nov. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tanár nélkül aligha jutsz olyan sokra, mint tanárral. Eléggé fontos lenne.
2023. jún. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!