Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a klasszikus gitárról?

Figyelt kérdés

Ezt a gitárt szeretném megvásárólni. Nekem nagyon tetszik.

Arra gondoltam hogy meg próbálok egyedül megtanulni gitározni hátha sikerül. Mert mindig is szerettem volna.

Igaz bár nem ezen az oldalon hanem egy helyi hangszer boltba. És egy picit többért 45000 ft ért

Szerintetek jó fajta?


[link]



2023. márc. 7. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Pontosan ugyanilyen az első gitárom, ha el szeretnéd sajátítani az alapokat, ahhoz teljesen megfelelő.

Hozzá kell tegyem, hogy ha nagyon elszánt vagy, kezdő gitárnak inkább fémhúros akusztikus gitárt szerezz be. Kicsit kényelmetlenebb lesz az ujjaidnak hozzáedződni a fémhúrokhoz, de a későbbiekben úgyis ehhez a gitártípushoz vezet a gitáros útja. A nylon húros klasszikus gitáron történő haladó szintű zenélés bizonyos szempontból speciális műfaj, persze lehet, hogy neked ez is a kedvenced lesz.

2023. márc. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm 🙂
2023. márc. 7. 18:32
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha nem kifejezetten a klasszikus zene inspirál, akkor a fenti válaszadóval értek egyet. Legyen inkább egy western gitár. Ezt szoktuk ajánlani: [link]


A bolt is megbízható, talán az ár is rendben van. Online rendelés 2-3 nap alatt megérkezik tőlük.


Ne feledd, hogy kellene néhány kiegészítő is, amit egy füst alatt érdemes megrendelni. Gitárállvány, pengető, húrkészlet. Jó zenélést!

2023. márc. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2023. márc. 8. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!