Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Rammstein koncertjegyet...

Rammstein koncertjegyet hogyan lehet átirattatni más nevére?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Át szeretném irattatni az egyik jegyemet más nevére, ugyanis ezt a jegyet véletlen vettem, mert nem figyeltem az izgalomtól. Rá nemsokára jött az információ, hogy márciustól (azaz ehónaptól) van rá lehetőség az átirattatásra. Ezt hogyan lehetne megvalósítani? Válaszotokat előre is köszönöm :)



2023. márc. 14. 18:58
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Szerinted ki nézi a belépésnel a neveket?Eladod ,megveszik
2023. márc. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
#1.Személyit néznek, Rammstein koncertnél komolyan veszik mivel elvileg tilos a jegyek értékesítése.
2023. márc. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, szigorúan névre szóló, hogy elkerüljék az agyonárazott, nem hivatalos oldalakról származó értékesítést. (Plusz, hogy mindenkinek egyenlő esélye legyen)
2023. márc. 15. 01:32
 4/6 anonim ***** válasza:
76%

Mondjuk ezzel pont az egyenlő esélyeket rontják.

Szerintem semmiképpen sem volt jó ötlet így eljárni, eddig is a piac döntött az árról, ill. a normális emberek a ticketswap-n vásároltak.

De őszintén, az felfoghatatlan hogy 2 napra is teltház van és az emberek csak kis része juthat ki, úgy hogy stadionokból állunk ki...

2023. márc. 15. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
#4 Nem rontják az egyenlőséget. Mindenki egységesen, azonos összegért vehet jegyet, ellehetetlenítik pl. a viagogo-t, akik ötször olyan drágán adják. Erre értik az egyenlőséget, hogy senkit sem verhetnek át drágább jegyekkel.
2023. márc. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak egy vélemény: szerintem nem tilos például megőrzési költséget számlázni annak, aki átveszi a jegyet eredeti áron. De hogy ne legyen olyan körmönfont az egész, lehet adminisztrációs vagy postázási költségnek is feltüntetni. Mondjuk nem árt azért, ha valaki számlaképes hozzá, de minimum adószámos magánszemély.
febr. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!