Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » '90-es 2000-es évek környékérő...

'90-es 2000-es évek környékéről keresek egy nagyon ismert elektronikus zenét, hogy találhatnám meg?

Figyelt kérdés

Vokális része nincs a zenének, fogalmam sincs róla, ki lehet az előadó, néha belefutok rádiós mixekben is (még mindig, pedig tényleg régi zene), persze vezetés közben sosincs alkalmam felírni, mikor szólt - vagy visszakeresni valamilyen módon. Néhány ütem csak szintetizátorral ami megmaradt bennem, kicsit hasonló Eric Prydze (?) Piano c. számához, de egyértelműen nem az.


Dúdolgatós appok és online alkalmazások sem ismerik fel, pedig már próbálkoztam néhánnyal, ennek több lehetséges oka is elképzelhető, induljunk ki abból, hogy a fa hangomon dúdolgatva nem instrumentális / elektronikus zenéket keres elsősorban, és időszakra sem lehet őket szűkíteni.



Megköszönném, ha pár tippet kapnék, bár ez alapján nehéz lehet. :)



2023. márc. 18. 10:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha felvennéd, ahogy dúdolod és feltöltenéd valahová a netre, ahol meghallgathatja bárki, az egy kiindulási alap lenne.
2023. márc. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Chicane - Offshore
2023. márc. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 TR75 ***** válasza:
100%

Robert Miles - Fable

[link]

?

2023. márc. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Sajnos egyik sem az, de eskü, ha meglesz, beírom ide. 😄
2023. márc. 18. 12:08
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Darude: Sandstorm
2023. márc. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha elektronikus, trance, techno, dance akkor keress rá albumokra , pl. viva club rotation , dream dance...és ott keresgélhetsz, lehet h olyat is találsz amire már nem emlékszel de jók :)
2023. márc. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Tök jókat írtok amúgy, köszönöm! :D

Ez a Sandstorm is mekkora kedvencem lett időközben (persze a maga korában nem érdekelt, csak mostanában kattanok rá erre (is - és a komolyzenére is (!?).

2023. márc. 18. 14:41
 8/14 anonim ***** válasza:
Rádio 1-en szokott szólni?
2023. márc. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Igen, ott futottam bele már többször, de nem az este 20 / 21 órás live mixekben, hanem sokkal korábban.
2023. márc. 19. 10:08
 10/14 A kérdező kommentje:

Valamiért Jean-Michelle Jarre-ra éa a La Baletta-ra is emlékeztet, de tudom, hogy semmi köze ezekhez.

Így biztosan sokkal "egyszerűbb".... 🤪

2023. márc. 19. 10:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!