Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik együttesnek jobbak a...

Melyik együttesnek jobbak a zenéi? Red Hot Chili Peppers vagy ABBA?

Figyelt kérdés

2023. márc. 19. 10:19
A kérdező szavazást indított:
ABBA
Red Hot Chili Peppers
22 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Csokifagyi vagy chilis bab?
2023. márc. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%
AMD, vagy Intel?
2023. márc. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a kettőt nem lehet így összehasonlítani. Egyrészt az ABBA sokkal régebbi, mint a Red Hot Chili Peppers, tehát két külön korszak. Műsrészt más műfaj, mert az abba Popp zeneét, még a Red Hot Chili Peppers punk-rock zenét játszik.

Én egyébként mindkét bandát nagyon szeretem.

2023. márc. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%

már megint elükerült a flúgos.


mi van? szabadnapos az ápoló?

2023. márc. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 veterán vas ***** válasza:
92%

Jó a kérdés, mert tulajdonképpen a papsajtot is össze lehetne hasonlítani a datolyapálmával -tekintve hogy mindkettő növény- csak semmi értelme.

Szóval, még sem jó a kérdés. 🤣

2023. márc. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Az hagyján hogy két külön korszak, de ráadásul két külön műfaj is, így nehezen lehet őket összehasonlítani! Műfajban közelebbi bandákat nem találtál?

Személy szerint bár nem vagyok öreg (35), de az ABBA legnagyobb slágereit nagyon szeretem, a Red Hot Chili Peppers munkásságát viszont nem ismerem, de nem is áll annyira közel hozzám a punk-rock !

2023. márc. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nagyon más a két műfaj, de ABBA-t nagyon szeretem, ők nagyon örökslágereket alkottak. Egy RHCP zenét se tudnék mondani, de az ABBA-t azért a legtöbb ember ismeri.
jan. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Györffykee ***** válasza:
100%
Külön korszak, külön műfaj. Ez olyan mintha azt kérdeznéd hogy "Milkyway vagy magyaros pizza?". Tehát a kettőt nem igazán lehet összehasonlítani. Én a Red Hot Chili Peppers-t jobban szeretem, de az ABBA-nak is vannak jó számai, bár én amúgy is rocker típus vagyok.
jan. 7. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!